Квітковий орнамент. Схеми для плетіння бісером

Робота з бісером може бути дуже різноманітна. Яскрава вишивка бісером може стати справжньою картиною в рамці і прикрасити вашу спальню.

Чарівні картини можна не тільки малювати, а й вишивати. Існує багато способів вишивання – гладдю, хрестиком, стрічками, бісером. Особисто мені найбільше подобаються вишивки стрічками – вони такі об’ємні, як живі. Особливо гарно виглядають квіти, листя, грона калини та винограду. В рамочці такі картини прикрасять будь-яку кімнату. Вишивка хрестиком мене теж заворожує. Така кропітка робота! Моя подруга вже кілька місяців вишиває букет троянд. Там безліч відтінків, тисячі хрестиків треба зробити, щоб картина була закінченою. Але найбільше мене вражає вишивка бісером. Це виглядає як справжня коштовність.

Самостійно зробити схему для вишивання бісером можна, але це важко. Не всім під силу зробити авторську вишивку від самого початку – задумка, схема, підбір бісеру. Легше за все – купити готові набори. Там вже все розраховано. Від вас залишається тільки уважно і охайно викласти всі бісеринки одну до одної.

А можна схеми для вишивання хрестиком використати для вишивання бісером. Тільки замість муліне треба купити маленькі скляні бусинки 🙂

Яскрава вишивка бісером за схемою

вышивка схеми

Мені завжди подобаються метелики та квіти. Отже і схему я знайшла сама такої тематики. Довгими осінніми та зимовими вечорами вишивання – саме те, щоб зайнятись рукоділлям. Багатьох людей така ретельна робота заспокоює, а когось дисциплінує, навчає бути терплячими та охайними. Отже гарно навчати вишиванню дівчаток з самого малечку. Не дарма у давні часи це було заняття, якому вчилися всі дівчата.

Для роботи нам знадобляться:

  • схема для вишивання хрестиком на полотні
  • голка для бісеру
  • бісер підібраний за палітрою для ниток

Хід роботи:

Роботу краще розділити на частини. Так буде зручніше її виконувати.

Друга картина не така контрастна, але теж дуже красива. Трохи м’якіше кольорова гама. А принцип роботи такий самий.

Техніка вишивання добре показана на відео https://www.youtube.com/watch?v=jPMDI09s7HQ

Як бачите є свої секрети, які дозволяють зробити картину бездоганною. Для мене було відкриттям, що кожну бісерінку треба закріпляти декілька разів. Це означає, що стежків буде втричі більше, ніж бісеру!

Оформити картину найкраще в майстерні, де продаються схеми, бісер та багет для картин. Саме оформлена картина має закінчений вигляд. Не забувайте, що рамка повинна бути трохи більше, ніж сама вишивка і треба зробити вільне поле навкруги – паспарту. Паспарту може бути білим, а може бути кольоровим, яке пасуватиме до картини. Та й сама рама може бути світлою, темною, золотою чи срібною – на ваш смак і згідно з малюнком.

А може бути прикрасою, яку ви будете вдягати майже кожного дня.

Як гарно виглядає квітковий орнамент у вигляді браслету з бісеру. Майстрині вміють робити справжні шедеври з цього красивого матеріалу. Прикраси з бісеру користуються все більшою любов’ю дівчат та жінок. І це не дивно – бо це дуже красиво. Можна зробити чудові браслети в єтнічному стилі. Надихайтесь і робіть своїми руками красу для себе і не тільки 🙂

Схеми для плетіння бісером

квітковий орнамент. схеми для плетіння бісером

квітковий орнамент. схеми для плетіння бісером

квітковий орнамент. схеми для плетіння бісером
квітковий орнамент. схеми для плетіння бісером

[adsense]

квітковий орнамент. схеми для плетіння бісером

квітковий орнамент. схеми для плетіння бісером

квітковий орнамент. схеми для плетіння бісером

квітковий орнамент. схеми для плетіння бісером

Схеми для плетіння бісером