Східний казковий палац у вашій оселі

Як же я обожнюю подорожувати! Щоразу приїжджаючи в нове місто або країну нiби заново народжуєшся і проживаєш ще одне незабутнє і насичене життя. Добре, що в наше століття можна дозволити собі поїхати в будь-яку країну, потрібно всього лише мати величезне бажання та зайти на сайт http://www.poehalisnami.ua/tour/turciya. Там відразу розкриваються перед вами безліч виборів чудових подорожей на будь-який смак.

Турция

Турист, как только куда-нибудь приезжает, сразу начинает хотеть обратно. А путешественник… Он может и не вернуться…© Пол Боулз

Але сьогодні мова піде не про самi подорожі, а про те, як можна вдома, в своїй рідній Україні почувати себе в атмосфері східних країн, таких як Туреччина, Єгипет, Ізраїль.

Як можна перетворити ваше житло в істинно східний казковий палац

Интерьер востока

Спершу потрібно зрозуміти основні принципи східного стилю. Визначальним, цього казкового стилю, є безліч деталей, що підкреслюють всю вишуканість вашої “східної” кімнати.

  • яскраві, насичені фарби;
  • відсутність прямих ліній і рівних поверхонь;
  • відсутність монотонних, одноманітних елементів;
  • наявність високих склепінних стель;
  • достаток мереживних різьблень, орнаментів;
  • велика кількість тканин (драпірування стін, велика кількість подушок, розкішні фіранки, м’які меблі);
  • достаток гри світла.

Усе в арабському інтер’єрі повинно бути направлено на створення атмосфери для відпочинку, спокою і розслаблення. Наче ви купили гарячу путівку на відпочинок до Туреччини або Єгипту і вже знаходитеся в одному з найшикарніших готелів.

Мальдивы

 

 Пам’ятка туристу

В аеропорт Вам необхідно прибути не менше ніж за 2 години до запланованого часу вильоту.
При собі у Вас повинні бути наступні документи:

закордонний паспорт;
ваучер;
страховий поліс;
авіаквиток;
при необхідності довіреність на дитину і свідоцтво про народження;
довідка з банку (при вивезенні понад 10 000 євро на людину готівкою)
при вивезенні валюти більше 10 000 євро на людину або еквівалента цієї суми в іншій валюті, необхідна її письмова декларація у митному органі в повному обсязі, а також наявність документа з банку (на суму, яка перевищує 10 000 євро).

Реєстрація на рейс починається за 2 години і закінчується за 40 хвилин до вильоту!

При оформленні таких кімнат, як правило, використовується важкi, дорогi дерев’яні меблі, щедро прикрашенi вишуканою різьбою. На Сході завжди високо цінувалися предмети з кераміки, карбування, різноманітні елементи мозаїки, барвисті візерункові килими – все, що майстерно створюється майстрами вручну. Тому для створення повноцінної східної атмосфери бажано обставити вашу кімнату різними глиняними, фарфоровими статуетками або фігурками з оніксу.

Отели

А якщо вам все-таки вдасться побувати в Туреччині, Єгипті чи Ізраїлі, то привезіть з собою не тільки східнi яскраві сувеніри для своєї оселi, але і масу незабутніх вражень і позитивних емоцій.