Сюрприз коханому

Звичайно, кожен, хто відчуває любов і закоханість, щодня хоче радувати свою половинку якимись приємними сюрпризами та подарунками, які б могли висловити всю глибину почуттів. Можна, звичайно, купити ледобур для рибалки, рушницю для мисливця, аксесуари для його улюбленої машини, але всі ці подарунки будуть більш передбачуваними і очікуваними.

До того ж, найцікавішим є маленький несподіваний сюрприз, піднесений не на день народження, День Святого Валентина День захисника Вітчизни або який-небудь інше свято, а в самий звичайний день.

сюрприз коханому

У нас є невелика пропозиція якраз такого сюрпризу, його можна піднести не тільки коханій людині, а й іншим рідним людям. Погодьтесь, робити сюрпрізи – приємна справа!

На більш серйозні сюрпризи та подарунки потрібні більш істотні суми грошей, не кожна домогосподарка має в своєму розпорядженні кошти для купівлі коштовних подарунків 🙂 Отже, для підготовки нашого сюрпризу нам знадобиться Кіндер-сюрприз, який можна купити в будь-якому продуктовому магазині!

Зробимо приємний сюрприз коханому

кіндер- сюрприз коханому

Необхідно дуже акуратно розгорнути обгортку яйця, так щоб вона не була пошкоджена.

готуємо сюрприз

готуємо сюрприз 1

0b34c607fb3e

За допомогою ножа поділяємо шоколадне яєчко на дві частини. Виймаємо іграшку і відкладаємо вбік (ця дрібниця згодиться, але іншим разом. Її можна, наприклад, подарувати якомусь малюкові, йому вона більше потрібна).

готуємо сюрприз 2

ec6ecd57e991Пишемо оригінальне послання на невеликому листочку. Або ж можна взяти якийсь інший відповідний сюрпріз коханому, але при цьому потрібно врахувати, що він повинен поміститися в коробочку яйця. Звертаємо нашу записку або складаємо сюрприз.

готуємо сюрприз 3

3d7140f6effd

Тепер кладемо записку або сюрприз в контейнер, можна заодно і смачну цукерку покласти. Яєчко закриваємо.

готуємо сюрприз 4

cd09e549995aБеремо великий ніж, тримаємо його трохи під струменем гарячої води. Відразу після цього, поки ніж не охолов розплавляємо за його допомогою края шоколадного яйця.

готуємо сюрприз 5

готуємо сюрприз 5

Тепер швиденько кладемо коробочку з сюрпризом в контейнер. Також швиденько, поки краю ще не охолонуло, кладемо поверх другу половинку.

Тепер затискаємо, але не сильно, так щоб половинки закріпилися!

53b77ae96113

 сюрприз

Майже закінчили. Необхідно покласти яйце назад в упаковку, акуратно загортаємо . Потрібно домогтися, щоб не було видно, що ви щось з ними робили.

Залишилася совесм дурниця: вручити коханому яєчко як ні в чому не бувало, мовляв ходила в магазин, вирішила купити…

Пам’ятайте, якщо ви будете радувати своїх коханих, то і у них з’явиться бажання приносити вам радість!