Талісман року Вівці своїми руками

Як завжди, ми готуємось до Нового року заздалегідь, тому я пропоную вже зараз почати готувати приємні подарунки своїм близьким, та для свого дому зробити чарівну Вівцю, яка буде символом наступного року. Зробити ягня можна різними засобами. Я знайшла дуже гарний майстер-клас як зв’язати гачком вівцю, маленьку, дуже симпатичну, яку можна буде носити з собою, як талісман.

Я гадаю, що такі приємні дрібнички дуже прикрашають будь-яке свято. А Новий Рік, це свято, яке дуже люблять як малеча, так і дорослі. І подарунки люблять всі – від малих до старих. Отже, давайте зробимо своїми руками приємне всім, кого ми любимо. Це не важко, не довго, а задоволення буде багато.

Відео майстер-клас: талісман року Вівці

На відео дуже гарно показано крок за кроком як зв’язати веселу вівцю швидко і гарно. Для такої роботи не потрібні особливі вміння – а тільки старання та любов.

Багато ще різних овечок можна придумати до Нового року. Пропоную вам цілу галерею цих приємних тваринок.

Подивіться на цих чудових баранчиків та овечок та хай вони принесуть вам задоволення та стануть натхненням до роботи. Сподіваюсь, що ваші в’язані овечки будуть ще гарнішими, веселішими. Присилайте фото ваших талісманів до наступного року, а ми покажемо їх всім нашим читачам.

Від щирого серця бажаємо вам приємної роботи з підготовки до свята і щастя в наступному році.