Твоє ім’я в символах

Багато чого ми робимо, щоб жити в достатку, щоб наша родина та ми самі були здорові, щасливі. Ми намагаємось встановити для себе правильний режим – харчування, фізичні навантаження, робота та відпочинок. Зароблені гроші витрачати ощадливо, раціонально, з користю. У багатьох є звичка накопичувати гроші різними засобами – відкладати в хованку, переводити в коштовності, чи відкривати депозити на вигідних умовах. На сайті http://zaraz.org.ua/deposits/ на цю тему є багато пропозицій. Думаю, що варто подивитись уважніше.

А ось я натрапила на дуже цікавий “банк” символів у вишивці. Тут можна знайти своє ім’я в символах. Воно може виглядати дуже привабливо. Але не тільки в цьому сенс символа – це й оберіг.

Знайди своє ім’я в символах

Червоне та чорне – це традиційні кольори в вишиванці, а ось малюнок може означати багато чого… Чоловіку, який йшов на війну мати чи жінка вишивала сорочку чи рушник з символами дороги додому, перемоги, захисту. В подорож теж давали оберіг у вигляді вишитого одягу, хустинки. Енергія любові, яка кожним хрестиком лягає у візерунок на полотні.

ім'я в символах

Зараз ми не часто вдягаємо вишиванки, та в побуті не використовуємо вишивані рушники, але я думаю, що на хусточці можна вишити символ свого імені та своїх рідних, щоб додати захисту від будь-яких проблем.

символи обереги

А іще можна робити такі вишивки на подарунок друзям. Бо ми і їм бажаємо щастя та удачі. Уявіть, як приємно отримати подарунок у вигляді свого ім’я в символах, ще й вишитим особисто для вас руками друга! Такі подарунки будуть зберігатися з особливою любов’ю. Знайти ім’я в символах як раз і допоможуть картинки, які я зібрала на цій сторінці. Обирайте і вишивайте.

До речі, символи можна вишити нитками, бісером, а можна зв’язати чи просто намалювати. Головне при цьому думати про людину, для якої створюється такий незвичайний індивідуальний оберіг.

індивідуальний оберіг - ім'я в символах

сильний оберіг

Ви ще не знайшли свого імені? То дивіться далі:

ім'я на вишиванці

вишивка, символи, ім'я

Які схожі з першого погляду, і які різні ці візерунки – як і ми самі!

вишивка ім'я

жіночі та чоловічі імена в символах

 імена в символах