Текстильні ляльки Тільда

Саморобні текстильні ляльки Тільда, є найпростішими в техніці виготовлення і найбільш поширеними виробами серед різного роду іграшок, які не потребують до того ж великої кількості і різноманітності матеріалів, а також дорогих пристосувань.

равлик Тільда

Ляльки з тканини ручної роботи здатні стати не тільки кумедними і цікавими м’якими іграшками для діточок, а й чудовими елементами декору, які прикрашатимуть ваш інтер’єр, створюючи затишну домашню обстановку.

Текстильні ляльки  Тільда, та їх виготовлення

Текстильні ляльки ручної роботи дуже незвичайні, красиві і унікальні. Вони виконуються майстерними руками майстринь та умільців за власними задумами і уявленнями, висловлюючи в собі якісь почуття і емоції самих авторів, а також, є справді дивовижними і милими рукотворними творіннями.

текстильний заєць Тільда

Створення ляльок з тканини – дуже цікаве і захоплююче проведенням часу, завдяки чому рукодільниці, виконуючи черговий витвір мистецтва, отримують задоволення і радість не тільки від прекрасного підсумку роботи, а й від самого процесу виготовлення.

Для тих, хто освоїв основні навички рукоділля, пропонуємо вашій увазі найпрекрасніший майстер- клас з виготовлення ляльки Тільда ​​з тканини своїми руками.

Текстильна лялька Тільда ​​своїми руками

Щоб виготовити ляльку з тканини своїми руками, для початку слід запастися усіма необхідними матеріалами:

  • тканина
  • синтепон
  • фліс для крилець
  • голка, нитки
  • ножиці
  • фурнітура

Почнемо роботу:

майстерклас ляльки Тільда

1. Підготуйте необхідне лекало з паперу. Зробіть викрійку на підготовленій тканині майбутньої текстильної ляльки Тільди і прострочіть вдвічі складені деталі за контуром.

майстерклас ляльки 1

майстерклас ляльки 2

 2. Вивернуті заготовки набийте ватою або синтепоном. Якщо ви хочете щоб лялька з тканини, зроблена своїми руками, могла сидіти і згинати бажані частини тіла, можна скористатися тонким дротом.

майстерклас ляльки 3

3. З’єднайте відповідні деталі потайним швом.

майстерклас ляльки 4

 4. Далі, шматочок флісу складіть в 2-3 рази, виріжте по краю лекала крильця і прострочіть по контуру декількома швами, закріпивши аналогічним чином їх усередині.

Стягніть крильця по центру ниткою і прикріпіть до спини текстильної ляльки Тільди.

майстерклас ляльки 5

5. Волосся ляльки Тільди можете зробити з будь-яких ниток, намотавши їх кілька разів на шматочок картону, розрізавши навпіл і акуратно пришивши у відповідному місці.

майстерклас ляльки 6

6. На місце оченят, пришийте пару бісеринок, щічки виділіть за допомогою рум’ян.

текстильні ляльки Тільда

Одяг виготовте з будь-яких шматочків тканини, які залишились від рукоділля, бажаної фурнітури та елементів декору. У цій справі головне уява!

текстильні ляльки Тильда

Експериментуйте, і тоді зроблена своїми руками текстильна лялька Тільда ​​стане справжньою вашою гордістю, предметом захоплення оточуючих, а найголовніше, улюбленої м’якою іграшкою для вас і ваших дітей.