Теплі шкарпетки для дома

Останнім часом тепло продовжується так довго, що про теплі речі та опалення житла ми згадуємо лише тоді, коли вже закінчується жовтень. Але конвектори Уфо ми іноді використовуємо навіть на вулиці, коли вечори стають прохолодними, а заходити в дім ще не хочеться. Інфрачервоним випромінюванням можна зігріти саме те місце, де розташована зона відпочинку, отже весь двір гріти не треба. А в дім краще купити електричний конвектор, який зігріє вашу оселю в холодну пору року.

Особисто я дуже люблю тепло, а якщо у мене мерзнуть ноги, то зігрітися не вдасться. Тому у мене обов’язково повинні бути теплі шкарпетки. Вони бувають такі різні, але головно, що теплі та м’які. Купити зараз можна будь-що, але для мене найтепліші шкарпетки – це в’язані своїми руками. Тим паче, що вони можуть бути дуже красиві, що для мене теж дуже важливо.

Теплі шкарпетки для дома своїми руками

Шкарпетки для дома можна зв’язати смугастими, пухнастими, товстенькими і навіть ажурними. Ніжки виглядають в таких шкарпетках ошатно.

Чим дрібніше візерунок ажуру, тим красивіші будуть ваші носочки. Я знайшла дуже гарну схему для в’язаних шкарпеток і пропоную вам теж зробити собі таку красу. Та й на подарунок виріб ручної роботи завжди користується попитом.

теплі шкарпетки

Отже, схема в’язання виглядає так:

схема в'язання шкарпеток

Для тих, хто вже вміє в’язати така схема не буде важкою для виконання, та й для новачків буде цікаво зробити не прості носочки, а дуже красиві, святкові. Тільки уявіть, як зимовими вечорами ви в затишному кріслі сидите поруч з коханим, в каміні горить вогонь, на колінах сидить кіт…

шкарпетки ажурні

Сидячи так в теплому домі можна уявляти себе на березі моря, на якому відпочивали минулого літа. Тепло, приємно, м’яко, красиво.

красиві шкарпетки для відпочинку

Для в’язання візьміть тоненькі нитки, тоді ваші шкарпеточки будуть зовсім витончені. Для них підійде як бавовна, так і шерсть. Тільки не дуже пухнасті нитки беріть, а то ажур не буде виглядати як слід.

Вважаю, що такі гарні шкарпетки мріє мати кожна дівчина. Не гайте часу, приймайтесь до роботи 🙂