Топіарій. Дерево з монет

Моя найкраща подруга бізнес-леді. Її, звичайно, нічим не здивуєш. А скоро в неї свято – 10 років, як вона організувала власну рекламну компанію! І з цієї нагоди я вирішила зробити їй ексклюзивний подарунок. Знаючи її захоплення – вона збирає різні старовинні монети, до речі, багато з них вона придбала на ось цьому сайті http://skupkamonet.com.ua/buying-military-antiques/, я вирішила зробити для неї дерево з монет! Має вийти дуже здорово! Звичайно, монети на ньому будуть не справжні, а декоративні, але в цілому подарунок повинен їй сподобається! Адже грошове дерево виходить не тільки красивим, але і приносить ще достаток людині якій його подарували.

Дерево з монет. Майстер-клас

Дерево з монет

Отже, нам знадобитися:

  • звичайні 10-копійчані монетки ( бажано нові і блискучі , можна так само спробувати декоративні монетки.
  • «кулька» з поролону, в діаметрі приблизно 8 см.
  • клей-пістолет,
  • алебастр,
  • гуаш.

Хід роботи:

Цей майстер-клас я знайшла в Інтернеті у Олени. Тут добре все показано.

Приступимо. Насамперед приклеїмо монетки до поролонової кулі за допомогою клея – пістолета. По-перше, кріпимо верхні і поступово опускаємося вниз. І так обклеюємо всю кулю.

Останній ряд потрібно обклеювати дуже охайно і не забути залишити отвір для нашого майбутнього стовбура. Як стовбур можна використовувати все що завгодно від олівця до шпажки. Я вирішила використовувати, як і радилося в майстер-класі, алюмінієвий дріт.

Вставляємо стовбур дерева в кулю – тобто протикаємо його, а інший кінець дроту закріплюємо в горщик, де буде стояти наше дерево. Місце, звідки виходить стовбур теж декоруємо монетками. Крону нашого стовбура я прикрасила за допомогою ПВА стразиками.

Горщик можна прикрасити просто стрічками, або розписати акриловими фарбами. Тут ваша фантазія може розігратися як завгодно! А для того, щоб закріпити топиарій в горщику, потрібно змішати пісок з алебастром і розбавити водою. Це і буде наша так звана земля. топіарій. Грошове дерево

Встановлюємо дерево вертикально і підпираємо чимось, щоб не впало.Підсохлу «землю» можна пофарбувати будь-якою фарбою. Я вибрала білу гуаш. Остаточний варіант горщика з грошовим деревом потрібно покрити гуашшю з клеєм і посипати декоративним піском або блискітками.

Останнім етапом буде покриття топіарія лаком, тоді він буде весь час як новенький і монетки не потемніють згодом! Приємного рукоділля і натхнення вам!