Чарівні троянди з паперу для мами на 8 Березня

У кожного свої турботи, але напередодні свята 8 Березня у більшості людей одна турбота – зробити приємний подарунок мамі. Для дорослих людей, у яких матусі вже стареньки, намагаються подарувати мамі що-небудь, що зробить життя найдорожчої людини легше.

А діти можуть зовсім простими речами зробити матусю щасливою. Для цього майже нічого не потрібно. Тільки любов і бажання.

Чарівні троянди з паперу для мами на 8 Березня

троянди для мами

Прикрасити матусін куточок можна навіть паперовим букетом троянд, але створити його треба тільки своїми руками. Якщо ви хочете щоб мама зраділа, то зробіть разом з дитиною троянди для мами на 8 Березня з кольорового паперу. Це так красиво!

Матеріали для роботи:

  • – листи кольорового паперу
  • – простий олівець
  • – ножиці
  • – скотч або клей

Хід роботи:

як зробити троянду з паперу

Крок 1. Якщо у вас великі аркуші паперу, то виріжте з них квадрати приблизно 10 на 10 сантиметрів, або трохи більше. У кожному квадраті необхідно намалювати олівцем спіраль. У даному випадку можна не намагатися виводити ідеально рівні контури.

як робити трояндни з паперу

[adsense]

Крок 2. Акуратно, канцелярськими ножицями розріжте папір по намальованому контуру.

трояниди для мами на 8 березня

Крок 3. Загніть зовнішній край спіралі і починайте скручувати її всередину, поки спіраль не закінчиться.

червона троянда з паперу для мами

Крок 4. Якщо папір досить щільний, то спіраль не повинна розкручуватися, але для надійності кінець можна зафіксувати скотчем або за допомогою клею. За таким же принципом робляться і інші квіти, стільки, скільки вам знадобитися для вашої композиції.

троянди з паперу для мами на 8 Березня

Вони можуть бути різних відтінків і розмірів, а прикрасити ними можна що завгодно, наприклад, зробити букетики (стебло робиться з дроту, або ж можна квіти приклеїти на тонкі гілочки).

А ще можна прикріпити на тюль, або ж прикрасити верх подарункової коробки чи фоторамку. Але в будь-якому випадку мама буде дуже задоволена 🙂

вітання з 8 Березня

З 8 Березня, любі мами!