Улюблений велосипед

Останнім часом однією з ознак весни стала поява на дорогах міста величезної кількості велосипедів. На трьох колесах виїздить малеча у двір. Мабуть немає жодної дитини, яка б не мріяла про свій власний велосипед. Іноді батьки відносяться до дитячого бажання кататися, як до розваги. На справді ж, це вже перший серйозний спортивний снаряд, який допоможе у всебічному розвитку дитини.

Як тільки малеча підростає, вона вимагає змінити триколісний велосипед на двоколісний. Катання на велосипеді об’єднує молодь, яка веде активний спосіб життя. Багато людей залюбки приймають участь в велоперегонах, змаганнях. Все більше народу користуються велосипедом, як транспортом, яким можна дістатися до роботи чи місця навчання. Біля деяких закладів з’являються велосипедні паркування. В магазинах з’являється все більший вибір велосипедів різного рівня.

жіночий велосипед в ретро стилі

Як правильно вибирати велосипед

По-перше треба відповісти на питання – хто буде їздити і куди. Адже існують велосипеди дитячі, жіночі, чоловічі. Вони відрізняються розміром, геометрією рами та призначенням. Одні краще поводять себе на міських дорогах, на велодоріжках, а інші долають важкі перешкоди.

Спробуйте приміряти велосипед. Його висота повинна бути на рівні довжини ваших ніг, а довжина така, щоб ви дотягувались до руля руками. Вам повинно бути зручно сідати та вставати з велосипеду.

Жіночий велосипед зазвичай має нижчу посадку, більш м’яке сідало, компактний руль та жіночний дизайн. Але це стосується велосипедів для прогулянок. В спортивних ці особливості майже не виражені.

на дачу на велосипеді

Чоловічий велосипед розрахований на більшу вагу та більші навантаження. Але є і суттєва різниця між міським, шосейним та гірським велосипедом.

Гірський велосипед Ардис – це чудовий вибір для екстримальних умов. Завдяки широким шинам, він пройде по бездоріжжю, але чудово покаже себе і на дорогах міста чи села. Справжній чоловічий дизайн, агресивний, міцний відрізняє гірський велосипед від інших. Останнім часом молодь віддає перевагу саме такому маунтинбайку.

Але якщо ви любите швидкість, то обирайте шосейний велосипед. Він самий швидкий з усіх. Його конструкція дає йому перевагу, яка дозволяє майже летіти на рівному гладкому асфальті. Високі колеса, легка рама, жодних зайвих аксесуарів – це принцип шосейної моделі.

Міський колісний кінь – це поєднання шосейного та гірського. Більш міцний ніж шосейний, але з жорсткою вилкою, яка надає надійності.

Обираючи велосипед, ви обираєте здоров’я, рух, молодість.