Як зробити фальш камін зі старого серванту

Перестановка меблів в домі дає відчуття новизни, якого іноді так не вистачає в нашому житті. Просто переставити з одного місця на інше буває недостатньо. Хочеться хоч трошки щось змінити, додати. Наприклад, можна замовлення шафи купе нові, сучасні, зручні, а зі старого серванту зробити фальш камін.

Якщо в вашому домі живе справжній чоловік, який вміє тримати інструмент в руках, то він легко перетворить старий сервант в фальш- камін. Ось таке чудо можна зробити власноруч.

Стильний фальш камін зі старого серванту

фальш камін

Крок за кроком розглянемо як перетворити совдепівські меблі на сучасну деталь інтер’єру. Тим паче, що камін в гостинній кімнаті – це така бажана річ для багатьох. Справжній неможливо в квартирі зробити, а ось такий – будь ласка!

Взяли верхню, дзеркальну частину, вийняли скло й скляну полицю, поставили його на бік.

фальш камін зі старої шафи

Пригвинтили два бруски …

фальш камін зі старої шафи

.. І дві фанерки зверху і знизу, зміцнивши їх теж брусками, щоб камін мав “товщину”.

фальш камін зі старого серванту

У двері випиляли лобзиком ” піддувало” – тут, як у справжньому каміні, будуть зберігатися дрова. Дрова, для декору, але це тез важлива деталь.

фальш камін зі старого серванту

Ще каміну потрібна камінна полку і постамент, на якому він буде стояти. Сюди ми пристосували дві спинки від ліжка. Залишилося тільки відкрутити ніжки.

як зробити фальш камін зі старого серванту

Фактично, тіло каміна готове – залишилося тільки декорувати. Хтось любить просто рівно покрашено, а мій чоловік вирішив зробити схоже на цеглину кладку.

як декорувати фальш камін зі старого серванту

Купили полістирольну “ліпнину” – карниз, плінтус. Купили пластикові панелі під цеглу. Купили підсвічування в камін – світлодіодну стрічку.

Злегка пошкуріти – подряпали полірування, де треба – прошпакльовані, пофарбували акриловою білою фарбою. Приклеїли “цеглини”, ” ліпнину “.

як зробити фальш камін зі старого серванту

Зробили електрику.

Насипали в камін черепашок, колись привезених з моря.

фальш камін

Ось такий вийшов камін. Не знаю як ви, я б годинами милувалась на те, як справно в чоловічих руках все відбувається. І інструменти в нього є, і він знає що з ними робити… А потім, як приємно разом з чоловіком посидіти біля майже справжнього каміну 🙂