Найнезвичайніші роботи, зроблені своїми руками. Хендмейд

Хендмейд. Історія

Поняття “hand – made ​” ми дізналися нещодавно, але історія у нього багата.

прикраси аксесуари

У період наших далеких предків прикраси, одяг та аксесуари були унікальні, оскільки все робилося своїми руками з підручних засобів. Але бурхливий розвиток промисловості призвів до масового виробництва аксесуарів, прикрас. Їх стало багато, але вони втратили свою унікальність.

А ось нandmade свою популярність не втратив, особливо в часи СРСР. Адже тоді дефіцит призводив до того, що дами вирішували своїми зусиллями створювати собі красиві і модні наряди, зробити собі брошку з солоного тіста…

Після цього «залізна завіса» впала, а прилавки заповнилися китайською продукцією. Тільки через десяток років Хендмейд знову став сміливо крокувати по Росії.

Які роботи можуть вважатися хендмейд?

Хендмейд – це цілком доступний ексклюзів. Зараз таке звання дістається далеко не всім виробам ручної роботи. Таке звання отримати можна лише маючи унікальний авторський дизайн.

Популярність hand made’а просто приголомшлива: зараз своїми руками можна зробити не тільки одяг, аксесуари та прикраси, але також і іграшки, косметику, мило, килими. Цінність подібних речей набагато вище їх ціни.

[adsense]

Прикраси – це найпопулярніший напрям з хендмейд. Штучки хенд-мейду цінуються саме тому, що автори роблять їх в одному екземплярі. Хоча, звичайно, бувають випадки повтору якогось виробу або прикраси, але як правило, їх не роблять більше 5-10 примірників.

Незвичайні роботи дизайнера біжутерії Абра Кадабра

Хендмейд

Відомий дизайнер біжутерії Абра Кадабра, створює незвичайні прикраси з полімерного пластику. Професійно вона займається цим лише два роки. Перед цим вона була простим дизайнером в Київському рекламному агентстві. Але, творчі люди завжди прагнуть реалізовувати свої задумки та ідеї.

 hand made

Тому вона звільнилася і вирішила присвятити своє життя нетрадиційній біжутерії. І зробила це зовсім не даремно, адже, її колекції користуються великим попитом і популярністю. Разом з українським дизайнером Т.Карамболь, Абра Кадабра закінчила роботу над створенням колекції до Українського Тижня Моди. Причому, така роботу у дівчат, вже третя спільна, яка з’явиться на Тижнях Моди.

Подібних авторів унікальних штучок дуже багато. При цьому, кожна з них добре знає і розуміє, що найголовніше не забувати: модний одяг – це далеко не все, секрет повного узагальненого і закінченого образу полягає саме в аксесуарах.

 Handmade

Також вони радять усім представницям прекрасної половини людства, в разі, якщо вам нічого надіти, просто подумайте про ексклюзивну брошку, яка могла б врятувати становище і надати, настільки необхідної, родзинки!