Чарівні ялинкові кулі прикрашені бісером

Напередодні Нового року всі майстрині дуже зайняті. Роботи у них багато – треба підготувати подарунки близьким і коханим, зробити святкові прикраси для себе, шити новорічні костюми для дітей, прикрасити оселю та придумати нові ялинкові іграшки. В кожному домі є іграшки, які прикрашали ялинки ще коли ми були маленькими, а є нові, сучасні.

Але завжди цінуються, і дійсно виглядають чарівно ялинкові прикраси ручної роботи. Деякі можна зробити дуже легко, навіть разом з дітьми – загорніть в фольгу горіхи, напечіть печива та прикрасьте його глазур’ю, виріжте паперові сніжинки. Більш складні прикраси можна зробити з повісті, фетру, зв’язати сніжинки гачком, зібрати з намистинок. Найскладніші, на мій погляд, це ялинкові кулі прикрашені бісером, з якими я дуже хочу вас познайомити.

Неймовірні ялинкові кулі прикрашені бісером

Схеми для прикрашання ялинкових куль можна придумати й самим, але надихнути вас зможуть деякі з запропонованих. Творчо підійдіть до справи і у вас вийде навіть краще, ніж на картинках.

як оплести кулю бісером

Можливо схеми вам допоможуть почати роботу з прикрашання простих куль, які перетворяться просто на казкові. Якщо хочеться мати найгарнішу ялинку, то має сенс витратити час і старання в такій кропіткій роботі, як плетіння бісером.

Різноманітні візерунки народжуються просто на очах. Звичайні кулі виглядають неперевершено. Фантазуйте, дивуйте всіх своїми роботами. Бажаємо вам натхнення і щасливого Нового Року! 🙂