Чарівні іграшки на котушках

Нещодавно моя родина зрозуміла, що ми дуже мало рухаємося. Ходити до спортзалу не вистачає часу, а і робота, і наші захоплення утримують нас біля столу в сидячому положенні. Зайдіть на наш сайт, і можете з легкою душею продовжувати займатись улюбленими справами. Разом з дітьми ми іноді робимо невеличкі іграшки, які можна дарувати з будь-яких привидів чи гратися ними самим.

Докладаючи наші умілі руки та любов ми народжуємо іноді приємних персонажів. Якщо не вистачає своєї фантазії, можна звернутись до інтернету і взяти за основу вже існуючи вироби. Мені дуже сподобались маленькі гномики з дерев’яних котушках з полотняним вбранням. Вони схожі на добрих домовичків. І робити їх не довго, легко і приємно.

іграшки на котушках

Симпатичні іграшки на котушках

У майстринь обов’язково знайдуться всі необхідні матеріали для виготовлення маленьких іграшок, схожих на гномиків.

Нам знадобляться:

  • дерев’яні котушки
  • дерев’яні кульки (чи будь-які інші)
  • дерев’яні палички
  • шматочки полотна (чи якоїсь симпатичної тканини)
  • клей
  • нитки
  • ножиці
  • фломастер

Хід роботи:

Якщо ви не знайшли дерев’яних кульок, то зробіть кульки з будь-чого (згорніть зім’ятий папір чи тканину, наприклад). Закріпіть кульки на паличці. Палички можуть бути від цукерок, чи можете взяти якусь гілочку, яка підійде за розміром. Взагалі її не буде видно…

Намалюйте обличчя на кульці. Зробіть його веселим та добрим.

як робити іграшки на котушках

Тепер можна подбати про ковпачок та волосся для гномика. Для ковпачка у нас є викрійка. Хоча можна просто спочатку згорнути кульочком полотно, а щоб воно краще тримало форму змажте його клеєм ПВА. Тоді він буде як накрохмалений. Можна зігнути кінчик як вам сподобається.

Волосся легше приклеїти не до голови, а до шапочки всередині. А вже потім примостити на голову все разом. На шапочці можна зробити крапочки, смужечки, тощо.

Потім закріпляємо голову в тіло – котушку і “вдягаємо” нашого гномика. Шматочок тканини ріжемо на тонку смужку і обгортаємо котушку, скріплюючи нитками чи іншими смужками тканини чи шкіри.

Подивіться які гарнюні у вас вийшли. Правда було не складно? А як приємно! Таких іграшок можна зробити багато – так їм буде веселіше 🙂

іграшки на котушках