Чудове підвісне крісло своїми руками

Люди придумали багато цікавих пристосувань для відпочинку та релаксації. Сьогодні ми пропонуємо вам зробити одне з них – підвісне крісло своїми руками.

Його ще називають літаючим кріслом. Гойдаючись у цьому затишному гніздечку, можна подрімати, помедитувати і забути про свої проблеми. Ви переконаєтеся, що крісло відразу стане центром загальної тяжіння і в квартирі, і на дачі. Тому, не зволікаючи, приступаємо до справи.

Підвісне крісло своїми руками

підвісне крісло своїми руками

Тепер ми розглянемо оригінальну конструкцію з двох обручів, обплетених шнуром в стилі макраме.

Для неї потрібно наступні матеріали:

  • Два обруча з металопластикової труби перетином 35 мм. Обруч для спинки діаметром 110 см , обруч для сидіння – 70 см.
  • 900 м поліамідного шнура товщиною 4 мм. Запитуйте шнур з поліпропіленовим сердечником , що створює при в’язці щільні вузли.
  • Стропи – 12 м.
  • 2 товстих шнура для скріплення обох кілець.

Що стосується розмірів обручів , їх можна зробити менше , оскільки зазначені параметри є фактично граничними для підвісної крісла. Весь обсяг шнура краще закуповувати відразу , щоб не було розбіжності в кольорі і фактурі . Тепер , коли все необхідне заготовлено , можна приступати до роботи.

Хід роботи:

Спочатку обплітаємо обручі. На кожен метр труби йде в середньому по 40 м шнура. Витки слід укладати щільно, рівно і з хорошим натягом. Через кожні 20 витків закріплюйте обмотку, натягуючи і закручуючи останні петлі до упору. Поверхня обплетення повинна бути рівною і міцною, адже до неї буде кріпитися сітка для спинки і сидіння. Працювати краще в рукавичках.

як зробити підвісне крісло своїми руками

Тепер прямо на обручі подвійним шнуром плетемо сітку, зміцнюючи її до оплітки подвійною петлею. Схема плетіння – так звана шахматка, з плоскими вузлами. Кінці вузлів обрізати не треба, з них формуватиметься бахрома.

Пружність сітки залежить від сили натягу шнура при роботі. Можлива деформація кільця під час тугого плетіння надалі скомпенсірують рівним натягом вузлів, і форма обруча буде відновлена.

як зробити підвісне крісло своїми руками

як зробити підвісне крісло своїми руками

[adsense]

Наступний крок – скріплення обплетених кілець в крісло. З одного краю зв’язує обручі шляхом міцної обмотки їх шнуром. З протилежного краю вставляємо дві однакові дерев’яні штанги. На всіх чотирьох торцях штанг робляться пропили, щоб обручі не зісковзували. Це забезпечить правильний нахил спинки і дозволить сплести для неї рівну жорстку сітку. Довжину штанг встановлюємо в залежності від обраної висоти спинки.

як зробити підвісне крісло своїми руками

як зробити підвісне крісло своїми руками

Схеми для плетіння спинки можна вибрати будь-які. Хто займається макраме, може вибрати будь-який візерунок.

Шнур прикріплюється на верхню частину спинки. Сітка проплетається вниз, до сидіння. Шнури затягуються на нижньому кільці. Нижні залишки збираються в кисті.

Конструкція посилюється двома товстими шнурами, що з’єднують сидіння і спинку. До крісла прив’язують стропи, і воно займає своє місце в саду, на балконі або в квартирі.

підвісне крісло своїми руками

Невже хтось може залишитись байдужим до такого крісла? Зробіть собі таке обов’язково – не пошкодуєте.