Чудові паперові метелики. Майстерклас (фото)

Метелики – одні з найкрасивіших створінь на землі. А це означає, що ми просто зобов’язані пустити їх в наше життя!

паперові метелики

Хай живуть з нами вдома паперові метелики

Природа створює їх з живого матеріалу, ну а ми спробуємо зробити метеликів з паперу – можна навіть зі старих книг, або газет.

малюємо на старій книзі

Такі паперові метелики будуть чудово виглядати в будь-якому інтер’єрі, прикрасять будь порожній кут або стіну. Нам знадобляться яскраві акварельні та гуашеві фарби, ножиці і клей.

розфарбуємо

Робіть як вмієте – буде чудово, обіцяю!

Увага! Не намагайтесь малювати “ідеально”. У даному випадку це буде марна трата часу, тому що метелики все-одно вийдуть красивими – у вас не вийде їх зіпсувати “поганим” малюнком. Просто малюйте так, як підкаже рука!

метелики різнокольорові

З розфарбуванням теж сильно не переймайтесь. Фарбуйте настільки акуратно, наскільки виходить, і не турбуйтеся, якщо випадково вилізли за край малюнка!

підмалюємо де треба

Намалюйте і розфарбуйте побільше різнокольорових метеликів. Нехай фарба підсохне. Прикрасимо метеликів яскравими гуашевими “намистинками”. Можемо підправити або доповнити малюнок маркером, де треба. Вирізаємо не за контуром, а з запасом! Паперовий фон навколо метеликів додасть загальній композиції головну родзинку і особливий шарм!

додамо декору

Тепер клеїмо наших метеликів на основу. Це може бути що завгодно – дерев’яна дошка, лінійка, піднос, або саморобна заготівля з пап’є-маше. Чим більше метеликів разом – тим красивіше вийде композиція!

багато метеликів не буває

Ось і все. Майстер -клас з виготовлення паперових метеликів завершено!

прикраса з метеликів для дому

Бажаємо Вам багато краси у Вашому житті! Адміністрація творчого порталу дякує групу “Design it !” за чудові фотографії. Текст опису майстер-класу склав Ханік .