Шиємо зручні сумочки для овочів

Багато гарних ідей для кухні у нас народжується, коли ми прагнемо зробити своє життя зручніше і красивіше. Дуже гарні сумочки для овочів, які розміщуються під рукою під час приготування їжі мені сподобались і я хочу з вами поділитись цією ідеєю. Дійсно, нам частіш за все бувають потрібні картопля, цибуля, часник, морква. Саме для них я хочу зробити собі такі сумки. Робити їх можна навіть тим, хто не вміє гарно шити – адже дуже проста викрійка, прості шви, прості й зручні затяжки на сумці.

зручні сумочки для овочів на кухню

Прикрасити сумочку для овочів може хто як любить. Тут пропонується зробити аплікацію, а взагалі можна вишити, зробити розпис на тканині, а можна просто використати тканину вже з цікавим принтом.

Я розумію, що іноді не хочеться готувати самостійно, тим паче, що такі смачні та різноманітні суші Одеса пропонує замовити просто додому. Але ж корисну і смачну їжу краще за все готують господарочки з свіжих овочів, м’яса чи риби та яскравих спецій. До речі, і для спецій ще треба зробити зручну тару, яка буде ще й прикрасою кухні. Все, що ми робимо руками, додаючи туди свою фантазію, творчу наснагу та старання, стає родзинкою інтер’єру. Можна всі деталі поєднати одним стилем. Це може бути вишивка, аплікація, чи просто колір стрічки.

Як шити зручні сумочки для овочів

Отже, для роботи вам знадобиться:

  • тканина, можна використовувати старі непотрібні речі,
  • нитки,
  • голка,
  • гумка,
  • затяжка зі стопом,
  • стрічка або тасьма для аплікації.

з чого зробити сумочку для овочів на кухню

Хід роботи:

Сумочку бажано прикрасити аплікацією. Спочатку готуємо фрагменти для аплікації і переносимо їх на тканину.

Пришиваємо аплікацію вручну або на машинці. З’єднуємо білу тканину з аплікацією зі смугами кольорової тканини. Розмір сумки визначайте самі.

Скласти заготовку сумки навпіл, зшити з вивороту. Краї загнути, прострочити і вставити гумку.

Пришити до готової сумочки петельку.

зручна сумочка для картоплі

Повісити на стіну і можна користуватися.

На одному з варіантів додатково зроблені затяжки, які бувають на куртках. Це дуже зручно для сумок, з яких вам час від часу треба діставати картоплю або часник.