Шкатулка з візерунком з гудзиків

Пропоную вашій увазі майстер клас «Шкатулка з візерунком з гудзиків». В нашому домі гудзиків дуже багато, оскільки до багато якого одягу йшли запасні гудзики, та й заощадлива наша матуся зрізала гудзики з усього, що збиралась викидати, так вони  до цього часу просто лежали без діла.

Шкатулка з візерунком з гудзиків. Чудовий подарунок для жінок

шкатулка з визерунком із гудзиків

Матеріали для роботи:

  • – скринька
  • – клей « Титан»
  • – чорний акриловий грунт
  • – ПВА ; – гудзики
  • – серветки

Хід роботи:

Квіти з гудзиків

як зробити декор з гудзиків

Підберіть п’ять однакових гудзиків, які стануть пелюстками для вашого квітки. Для серединки підберіть схожий гудзик, але трохи більший за розміром.

На тильну сторону великого гудзика по колу нанесіть клей, а коли він трохи підсохне, приклейте «пелюстки». Клей повинен хвилину підсохнути, щоб краще приклеїти гудзики один до одного. Добре притисніть серединку до пелюсток, тоді гудзики трохи піднімуться і квітка вийде об’ємною.

За таким принципом зробіть необхідну кількість квіток.

[adsense]

Шкатулка з візерунком з гудзиків

як прикрасити шкатулку гудзиками

Зі шкатулки зніміть всі петлі і замки, а потім покрийте всю поверхню чорним акрилом. Коли фарба висохне, за допомогою простого олівця нанесіть попередній малюнок.

У зазначених місцях приклейте квіти з гудзиків. Будьте акуратні, якщо клей вилізе з-під квітки, на готовій роботі це буде помітно.

Коли клей висохне, зафарбуйте гудзики в тон шкатулці. От і все, в принципі скринька з візерунком з гудзиків готова, але при бажанні ви можете додати якісь свої елементи, наприклад, відтінити золотом квіти та кути шкатулки, або ж за допомогою вітражних фарб створити рельєфні малюнки навколо квітів.