Шопінг як ліки

Чи нi для кого не секрет, що для жінок шопінг є справжніми ліками від нудьги і навіть депресії. Адже наскільки приємно ходити по магазинам і милуватися красивими речами, чіпати їх, приміряти і уявляти себе кожен раз в новому образі! А якщо ще ви потрапите в таке містечко, як наприклад опт сток -це подвійне задоволення! Тому що тут ви з легкістю зможете дозволити собі купити не одну річ, що сподобалася, а відразу декілька, бо ціни і асортимент дозволяє зробити кращий вибір.

Шопінг

Шопінг – форма проведення часу у вигляді відвідування магазинів, зазвичай в торгових центрах і комплексах, і покупки товарів – одягу, взуття, аксесуарів, головних уборів, подарунків, косметики та інших.

Кожен може пригадати ті відчуття, коли можеш оволодіти тією чи іншою вподобаною річчю. Наприклад, коли я була маленькою, будь-яка нова річ приносила мені стільки радості, що я з задоволенням засипала і, прокинувшись, відразу ж прагнула знову з нею побачитися. А зараз так взагалі можна здійснювати покупки не виходячи з дому. Зайшов на сайт, подивився, зробив вибору – оплатив. Економія сил і часу, а часто і грошей.

А ось кілька цікавих фактів про Шопінг

  1. Серед шопоголіків бувають і жінки і чоловіки. Наприклад, Елтон Джон і Майк Тайсон теж не можуть втриматися від жаданих покупок.
  2. Люди, якi займаються шопiнгом, отримають не тiльки естетичне задоволення, але все це може вам навіть допомогти скинути зайві пару кілограм, тому що ви із задоволенням витратите свої зайві калорії на походи по магазинах і навіть не помітите, скільки насправді пройшли.
  3. Здійснюючи покупки ви так само можете позбутися про будь-яких шкідливих звичок, так як в цей час ваші думки і дії зайняті іншим.
  4. Шопінг допомагає боротися з нудьгою, цей процес змушує забути про щось неприємне, допомагає розслабитися і отримати задоволення, іноді навіть дуже велике
  5. Шопінг як допінг. Стимулює більше заробляти грошей, так як хочеться їх витрачати на вподобані речi.

Але i у шопоголізмi є свої позитивні і негативні сторони. Якщо походи по магазинах просто допомагають вам розслабитися, нічого згубного в цьому немає. Але, звичайно, якщо ви через таку звичку влізли в борги і при цьому не можете зупинитися, треба згадати – у всьому потрібна міра!

Шопінг_мера

Тому, не забувайте так само радіти не тільки покупкам, а й кожному дню, посмішкам своїх улюблених людей! Своїм навіть найменшим досягненням і успіхів! Тому що кожен з нас унікальний і прекрасний.