Щасливий малюк – щаслива мама

Дуже радує, що останнім часом все частіше молоді жінки готуються до материнства. Планування сім’ї – це дуже важливий і відповідальний крок.

Чудово, коли до народження дитини готуються і майбутня щаслива мама і батько

щаслива мама

Чи приймати участь в пологах татові – потрібно вирішувати спільно. А от чекати малюка, готувати свій організм, читати літературу, організувати місце для нового члена сім’ї – це потрібно заздалегідь.

Підготуйте речі малюкові, уважно складіть список речей для новонародженого. Це допоможе вам нічого не упустити, а й накупити зайвого. Головне, щоб для малюка було все якісне, натуральне.

Кожна матуся з великим задоволенням вибирає одежини своїй дитинці, старається, щоб малюку було зручно, комфортно і обов’язково модно і красиво.

Подбайте про себе для своєї майбутньої дитини

Матусі, навіть до початку вагітності, а тим більше до народження дитини бажано стежити за своїм харчуванням. Тому що здоров’я мами – це запорука здоров’я майбутнього дитинчати.

Зараз багато суперечок йде про те, чи користуватися памперсами. У наш час практично всі використовують памперси, щоб дитина була сухою, щоб його ніжна шкіра не дратувалася від мокрих пелюшок. Потім звикають самі, звикають дітки. Але, погодьтеся, це дійсно зручно.

Як раніше обходилися без памперсів?

У ті часи, коли сучасні матусі самі тільки з’явилися на світ, ще не було памперсів в нашому побуті. Немовлят перші місяці сповивали в пелюшки, а повзунки починали надягати на малюка вже місяці в два…

З бавовняної м’якої тканини робили підгузники, які потім доводилося виварювати, прасувати гарячою праскою з двох сторін. А пральних машин-автоматів тоді теж не було.

Але я хочу все-таки розповісти один секрет, як можна обійтися без памперсів і без постійного прання.

Ще роках в 70 -х минулого століття жила одна прогресивна родина. У них було 7 дітей, які дуже відрізнялися від інших. Вони були загартовані, розумні – одним словом «вундеркінди». Їхні батьки, Нікітіни, написали книгу, де давали дуже корисні поради по догляду за дітьми та вихованню від народження і до дорослого віку.

[adsense]

Так от, порада для тих, хто готовий привчити дитину до горщика з народження:

Якщо поспостерігати за малюком перші дні після народження, то будь-яка щаслива мама помітить, що є певні закономірності.

щасливий малюк

  1. Коли малюк прокидається після сну, він часто буває ще сухий (правда, помітити це можна, тільки якщо він без памперса). У цей момент його можна потримати над тазиком, який повинен стояти поруч з тим місцем, де знаходиться ваш малюк. Найзручніше сісти, взяти малюка собі на коліна головою до себе, а руками підтримувати під ніжки. Малюкові буде дуже зручно. Ніякого навантаження на спину, повна безпека в маминих руках. Можна ще й озвучити цей процес, щоб потім дитина вже знала, чого ви від неї чекаєте, беручи його на руки в такому положенні. Результат не змусить себе чекати 🙂
  2. Коли малюк починає турбуватися, крутитися без видимих ​​причин, а при цьому він сухий – зробіть те ж саме. Якщо ви не зробите, то дуже скоро зрозумієте, що марно не поквапилися.
  3. Під час годування, буквально через кілька ковтків молока, малюк прітіхає, перестає їсти і починає робити те, що на думку мами, зовсім не вчасно. Але так влаштований організм дитини. Зверніть увагу. Тому, не одягайте перед годуванням вашого дитинчату, а покладіть на пелющечку поруч із собою, а як тільки помітите, що малюк завмер – беріть на ручки над тазиком і робіть всі важливі справи. Ось тепер можна і сповівати або одягнути і догодувати до ситості. Тоді малюк після їжі точно буде спати сухим і без памперса.

Протягом дня ви побачите режим вашої дитини, і вам буде легко вчасно приділити цьому важливому процесу пару хвилин. Поступово, підростаючи, вашому малюку можна буде замінити тазик горщиком, на який його посадити не буде ніяких проблем.

Спробуйте – вам і вашому малюкові сподобається 🙂