Що дарувати на Новий рік 2017?

Новий рік по праву вважається найпрекраснішим святом у році. Тому подарунки для рідних, близьких чи колег вибираються з особливим трепетом. Проте наш темп життя відбирає занадто багато часу. А довгі походи по магазинам і безкінечні черги та натовпи людей напередодні свят, взагалі відбивають бажання займатись передноворічним шопінгом. Тому ми радимо Вам заглянути на ShopGooGooDoo. На платформі представлені десятки магазинів, де можна купити все: від косметики чи одягу до меблів або техніки. І Вам не потрібно прикладати багато зусиль. Покупки можна здійснити дома чи на роботі, що дуже зручно. Але якщо Ви ще не визначились з вибором, або боїтесь помилитись, ми розкажемо Вам , на які критерії слід опиратись при виборі подарунку і які речі не варто дарувати взагалі!

Що дарувати на Новий рік 2017?

Звичай дарувати подарунки на Новий рік прийшов до нас ще з давніх часів. І якщо Ви прагнете стерти з цього звичаю штамп зобов’язання, при виборі думайте про його адресність! Подарунок не завжди може подобатись Вам, не обов’язково має бути дорогим, модним чи оригінальним. Головне при виборі подарунку повністю сконцентруватись на людині, для якої він призначений. Звісно найкращий варіант це знати побажання людини. Тоді Ви нізащо не прогадаєте і максимально її порадуєте. Але інколи люди самі не знають, що хочуть. В такому випадку, слід пам’ятати і врахувати:

1) ступінь спорідненості;
2) вік та стать;
3) індивідуальні особливості людини (почуття гумору, смакові вподобання, цінності, сферу роботи, стиль життя і т.п.).

Проте не варто забувати, що існує так званий «чорний список» подарунків. Як правило, до нього відносять предмети, що традиційно несуть негативну енергетику, а також ті, що можуть нагадувати про наближення хвороби або старості.

1. Гострі предмети (леза, вилки, ножі). Такі предмети мають негативну енергетику, можуть приносити в будинок сварки і розлад.

2. Годинники. Таку річ не варто дарувати взагалі нікому, адже вони приносять тільки неприємності. Вважається, що подарувавши годинник колезі, його посаду незабаром займе хтось інший. В Китаї і зовсім вірять, що подаровані годинники відразу починають відраховувати рік смерті.

3. Прикраси з перлами. Традиційно вважається, що такий подарунок принесе жінці тільки сльози, хвороби і втрати. А подаровані незаміжній дівчині перли трактуються як побажання самотності.

4. Дзеркала. Один із наймістичніших атрибутів. Є твердження, що дзеркала можуть вбирати енергетику тих людей, які в них коли-небудь подивилися. Тому особливо слід уникати антикварних дзеркал. Адже за кілька сотень років вони могли увібрати в себе багато смертей і горя.

5. Книги. Взагалі це хороший подарунок, і їх можна і потрібно дарувати. Але прикмети роблять виняток: якщо подарувати книгу заміжній людині, це може привести до зрад.

6. Фігурки птахів. Статуетки і фігурки птахів за стародавніми повір’ями приносять в дім нещастя.

7. Рукавиці і тапочки. Такі речі не варто дарувати старшим людям, адже це діяє як нагадування про похилий вік і плин життя та молодості.

 Ми радимо Вам постаратис віднестись до вибору подарунків на Новий рік трішки простіше і веселіше. А щоб полегшити собі життя та здійснити дійсно вдалий вибір, заходьте на Shop GooGooDoo. Купуйте подарунки на Новий рік 2017 за кілька кліків!