Що робити з плямами на одязі?

Іноді, посадивши пляму, що не відпирається, або пропаливши праскою одяг, ми не бачимо кращого виходу, ніж пустити його на ганчірки.

що робити з плямами на одязі

Але виявляється, ситуацію можна врятувати! Давайте розглянемо кілька ідей по рятуванню зіпсованого дірками або плямами одягу.

Подивіться, що ми робимо з плямами на одязі

аплікація 1

аплікація 2

1. Пляму можна приховати за допомогою аплікації або вишивки.

декор

2. Звичайні дірочки можна перетворити на декоративні. Обмітати їх краї красивими нитками або стрічками.

вишивання

[adsense]

3. Напевно всі хоч раз мали справу з хлоркою, яка потрапляючи на темний одяг залишає неприємні плями. Ясна річ, такий одяг вже не одягнеш на вулицю і доводиться викидати.

Але є інший спосіб, наприклад, на кожній плямочці вишити різнокольоровими нитками зірочки або квіточки. В решті решт у вас вийде дуже веселий ексклюзивна одяг, який можна носити.

аплікація 3

4. Також, можна купити готові аплікації або заплатки, які замаскують всі вади.

малюємо фарбами на плямі

як приховати плями на одязі

5. Можна взяти акрилові фарби і поверх плям написати якийсь напис і зробити ще кілька плям. Таким чином можна зробити досить цікаву річ.

латка

6. Якщо ви зробили дірку на штанах, джинсах, то можна розширити дірку зробивши її у вигляді зірки, наприклад, а з виворітного боку підкласти контрастну(абов тон)  щільну тканину і міцно пришити нитками до основного матеріалу.

декорування плям

Є ще багато різних способів маскування дірок і плям. Запропонуйте нам і свої варіанти що робити за плямами на одязі. Ми впевнені, що у вас є ще більш цікаві ідеї.

Погодьтесь, що головне не впадати у відчай і включати фантазію!