Що цікавого почитати в блогах?

Буває таке, що сидиш і не знаєш що б такого подивитись чи почитати. З ким порадитись з цього приводу? У нас є багато друзів, ми з ними багато спілкуємось і вже добре знаємо смаки та погляди один одного. Іноді цікаво дізнатись про те, що думають, що дивляться, що читають інші люди. Для цього можна зайти на чийсь блог – а там життя нової для тебе людини.

Що можна почитати в блогах?

Блог Олександра Шкудуна

Блог Олександра Шкудуна для мене став дійсно відкриттям. Тут відразу зрозуміло, що у автора є свій цікавий світ, де він живе, але він там не один. Він пише для тих, хто поділяє його світогляд, у кого є інтерес до життя в повному об’ємі.  Саме на сторінках блога Олександра можна з легкістю дізнатись про фільми, які варто подивитись, в яке кафе краще піти з друзями чи з коханою людиною, куди і навіщо рушати в подорож. Приємно, що це не рекламні статті на замовлення, а саме особисті враження від пережитого. Оптимістичний погляд на життя передається читачеві, принаймні, мені. Я вже давно мріяла про подорож до Шрі Ланки, а тепер це бажання посилилось удвічі. Крім того, я тепер буду краще розуміти, що на мене там там чекає 🙂

Навіть про те, як вести бізнес, можна знайти поради, які може дати тільки друг, якому не байдуже, що з вами потім буде. Нам іноді здається, що ми і самі кого хочеш навчимо як досягати успіху, але використовуємо чомусь всім відомі фрази та зразки. Олександр всі записи наповнює своєю енергією, своїм баченням та досвідом.

Корисні поради дає автор блогу для користувачів Iphone. Як з приводу налаштувань, так і роботи гаджета. Які ігри та як можна встановити на телефоні. Навіть самі прості життєві поради стануть для багатьох справжнім відкриттям. Наприклад, як зав’язати шнурки на кросовках, як швидко зробити ніж гострим, як дізнатись чи буде вам надана субсидія для сплати рахунків по ЖКГ?

Якщо вас теж цікавить спорт, то ви знайдете для себе рубріку на блозі у Шкудуна. А щоб підняти настрій, зайдіть в розділ Гумор, ви забудете про нудьгу. До речі, почуття гумору проглядається у всьому блозі. Я дуже ціную цю рису у людях. Здається, що люди з гумором – це справжні життєлюби та оптимісти.  Оповідання Олександра не залишать вас байдужими. Це й гумористичні і фантастичні оповідання, та навіть містичні. Лірика у віршах обов’язково сподобається жінкам і буде зрозуміла справжнім чоловікам.

Скажу вам відверто, що не часто можна знайти блог, який хочеться додати собі в закладки та заглядати на нього, як до друга в гості. А цей я собі залишу.