Ювелірні вироби, біжутерія, прикраси хенд мейд

Типи прикрас

ювелірні вироби

Виходячи з того, наскільки цінний матеріал використовувався у виготовленні прикрас, їх ділять на ювелірні вироби, біжутерні і комбіновані.

Ювелірна робота

Багато століть слово «ювелірний» служило для позначення мистецтва виготовлення виробів ручної роботи з дорогоцінних металів і каменів. Це слово складалося з двох складових: латинського слова “jocale”, яке перекладається як «іграшка, предмет для забави», а також старофранцузского “jouel”, що позначало дорогоцінний камінь, і яке було запозичене в тринадцятому столітті англійською мовою у вигляді “jewel”.

коштовності

Ювелірні вироби — це справжні коштовності. Це, можна сказати, капітал, показник достатку а ще й вишуканого смаку.

Поєднання різних стилів і матеріалів

У сьогоднішній час слово “jewelry” означає все що виготовляються види прикрас, а це і ювелірні прикраси та вироби з не дорогоцінних матеріалів. А ось слова “costume jewellery” використовують для позначення тільки біжутерії.

У сучасних ювелірних прикрасах і сувенірах ручної роботи майстри воліють комбінувати різні дорогоцінні й не дорогоцінні матеріали.

Дуже красиві роботи з срібла, натуральних каменів і бісеру, можуть скласти конкуренцію будь-якій прикрасі з дорогоцінних матеріалів за рахунок краси, фантазії майстра. А чи ви бачили колись прикраси зі шкіри в поєднанні з натуральним камінням? Це щось надзвичайне!

срібло і натуральний камінь

Наприклад, популярними є поєднання, таких, здавалося б, несумісних матеріалів, як платина і скло, золото і каучук, діаманти і дерево. Так що еклектичне змішання традиційних матеріалів дійшло і до цієї галузі в мистецтві.Сьогодні вже матеріали, з яких виготовляються прикраси, цінуються набагато менше, ніж сама робота, її художнє виконання, зовнішній вигляд виробу.

Навіть зовсім недорогі матеріали виглядають бездоганно, коли до них приклали свої майстерні рукі справжні чарівниці своєї справи. Подивиться такі сережки з мережив. Жіночно, ошатно, вишукано.

сережки з тканини

Коштовні ювелірні вироби ручної роботи

Самими ексклюзивними і дорогими вважаються вироби ручної роботи, так звані прикраси хенд мейд, і унікальні роботи, які зроблені в одному або декількох екземплярах.

Якщо ви забажаєте собі прикрасу, якої не буде ні в кого, то зверніться до майстра, оберіть дизайн і отримайте неперевершену прикрасу, єдину і неповторну.