Ягідки з солоного тіста

Майстер-клас “Ягідки з солоного тіста” я знайшла Вконтакті на сторінці “Мир дизайна и творчества”. Мені здалось, що багатьом людям захочеться зробити такі чудові ягідки для декору свого маєтку.

Ягідки з солоного тіста своїми руками

Ягідки з солоного тіста

Для роботи нам знадобиться:

  • солоне тісто,
  • манікюрні ножиці,
  • стек,
  • зубочистка,
  • фольга,
  • дріт ( побільше. …)

Хід роботи:

Перша в роботі буде полуничка!

як зробити полуничку з солоного тіста

На зубочистку надягаємо грудочку фольги, надаючи форму крапельки, стискаємо, щоб сиділа досить таки щільно.

як зробити полуничку з солоного тіста

Беремо шматочок тіста і обліплюють фольгу. Цей прийом ліплення забезпечує швидке висихання виробу і більш легке, тому як в композиції, все-таки маса загальна відчувається.

Пальчиками надаємо форму ягідці , при необхідності допомагаємо стеком. На останній стадії ” пригладжування ” по ягідці, я взагалі трохи торкаюся, тісто так стає слухняним ( може мені так просто здається :)))

Починаємо стеком проставляти поглиблення для майбутніх «зерняток». Починаємо з гострого кінця в шаховому порядку, спочатку часто, потім “вільніше” розташовуємо ямочки, але симетрія бажана.

У підстави чашолистка стеком продавлюємо поглиблення.

Полузаготівки ягідок ставимо сохнути так, щоб вони ні з чим не стикалися. Я ставлю в крупу, насипану в чашечку від сметани, вістрям зубочистки. Не забуваємо, що ягідки в природі зустрічаються різноманітні, так робота ефектніше вийде.

Коли ягідка висохне, виймаємо зубочистку. Вилучення не складне, трохи зубочистку порухати і без фанатизму, акуратно витягнути. Приготували дротик, кінчик загнути в гачок ….

Кінчик з гачком вставляємо в отвір від зубочистки, і залеплюєтся маленьким шматочком тесту, попередньо капнувши туди трохи ПВА.

як зробити полуничку з солоного тіста

Ось такі заготовки у нас вийшли.

Для чашолистка взяти маленьку горошинку солоного тіста , розплющити (прямо пальчиками ) і вирізати листочки манікюрними ножицями.

Зубочисткою від центру розкачати тісто, тримаючи на пальцях, надаючи більш живу форму листочкам.

Пристроюємо на ягідку, тим самим визначаючи їй вигини і пластику… Сушити краще не на ягідці, тісто з тістом може ” схопитися”. Можна перед приміркою на ямочку в ягідці припудрити борошном, тоді сушити буде абсолютно безпечно прямо так!

Тепер розпис. З кінчика – беремо більш насичений червоний (малиновий) профарбовуємо приблизно до середини…

як зробити полуничку з солоного тіста

Від середини до верху – червоним червоним…

І робимо невелике теплу, світлу плямочку з одного боку, як би ефект сонячного відблиску, використовуючи жовтий колір. Переходи все плавні, за рахунок того, що фарбочку на пензлик беремо не сухо, і поки сире, вона перемішується. Світлу плямочку можна трохи зробити світліше, протерши напівсухим, трохи вологим пензликом. Залишаємо гарненько все просохнути. Я підвішую за край склянки, роблячи петельку у дротів. Так як роблю все ночами, сохне до наступного “марафону”, добу від мене ягідки відпочивають :)))

Настала черга насіннячок ….. Сапери тримайся …., зі мною їм точно робити нічого, так як навіть у них би не вистачило нервів ….. Повільно і грунтовно ….. 🙂 ))

Починаємо від гострого знову ж кінця , змішую білий і жовтий кольори на палітрі, проставляємо крапочки, схожими на петельку – кому, в шаховому порядку. Даємо просохнути , покриваємо лаком, я використовувала для нігтів, але витратно ……

Розписуємо чашолистки, зверху вони світлі, майже блідо -зелені, з внутрішньої сторони темніше. Приклеюємо в ямочки, де їм і належить бути від природи….

як зробити полуничку з солоного тіста

Взагалі, чашолисток чим більш ” Хуліганський”, тим краще, вони адже у різні сторони можуть бути скуйовджене: і вгору, і віялом.

Тепер будемо робити агрус!

як зробити аргус з солоного тіста
На петельку дроту накручуємо фольгу, роблячи кульку, стискаємо ….
Беремо шматочок солоного тіста і одягаємо на форму , формуючи кульку або овал , сорти різні бувають …..

Пальчиками і стеком надаємо форму ягідки.

Беремо малесенький шматочок тіста, і доповнюємо наш прилад деталі, біля основи ягідки і держака невелике ущільнення.

Краще процедуру цю робити, коли ягідка висохне, а то можна ненароком зім’яти всю форму. Трохи промазати клеєм ПВА і дротик і підстава “кульки”. Легкими, розтягуючими рухами, робимо тоненько ніжку.

як зробити аргус з солоного тіста

Беремо кольори: зелений, тільки насичений – глибокий, жовтий, охристий. І починаючи з зеленого робимо мазки, не чекаючи висихання швидко, миємо пензлик, беремо жовтий, тими ж мазками за вільними ділянкам, перекриваю трохи зелений, і кілька плям охристого, обов’язково, це такі цятки, що додають тепло і жвавість.

як зробити аргус з солоного тіста

При такої легкості мазків створюється ілюзія прозорості плода….

Тепер прожилочки. Де росте хвостик ставимо світлу плямочку.

І починаємо малювати легкі і тоненькі лінії, трохи з звивинами, і різні по товщині. Починати можна і від цієї плямочки, і з іншого кінця.

Лінії – прожилки трохи у підставі приглушаємо, колір тут ненасичений, пензлем вологим пропрасовуємо.

Черга хвостика! На листі звичайного офісного паперу коричневим і чорним кольором наносимо смугу, для майбутніх “хвостиків”. Вирізаємо ножничками шматочок, приблизно 1,5 см.х 1,5 см. Вона може бути і менше, все залежить, яка у вас ягідка. Вирізаємо “аля” зубчики гребінця. Потім кожен прищипують пальчиками.

як зробити аргус з солоного тіста

Скручуємо в трубочку і краю заклеюємо ПВА, трохи притиснути – потримати ….
Потім розкриваємо зубчики, капаем крапельку клею в центр і хаотично стискаємо їх разом, відкладаємо вбік. Коли підсохне, відрізаємо ніжку майже до ліній розрізу.

Ягідку спочатку покрити лаком, потім приклеїти хвостик, і його теж трохи лаком пройтися …..

як зробити аргус з солоного тіста

Ось такі ягідки солодкі вийшли :)))

Ягідки з солоного тіста

Світ Дизайну – затишне місце для творчих натур !