Яка краща заготівля на зиму

Багато людей вважають дачу місцем для роботи на свіжому повітрі. Деякі – як зону відпочинку, а дехто мріє поєднати два в одному. Для того, щоб був вільний час для загоряння під сонечком, смаження шашличку, потрібно зробити все, що дасть можливість доглядати за грядками з огірками, полуницею чи капустою без зайвих зусиль та часу. Використовуючи агроволокно, ми звільнюємо себе від прополки, зменшуємо час на полив, спрощуємо збір урожаю. От коли приходить час для гойдання в гамакові…

Але, коли ми думаємо про зиму, то дуже не полежиш… Треба робити заготівлю на зиму.

Чим яка заготівля зручна і корисна

Консервація та варення

Нещодавно мене запитувала моя тьотя скільки банок огірків та помідорів я закриваю на зиму. Я зізналась чесно, що останнім часом не закриваю багато, бо є можливість весь рік купляти при бажанні навіть свіжі овочі. Але тут вона мені заперечила, що неможливо порівняти смак свіжих помідорів взимку з помидорчиком з баночки… І дійсно! Можливо, при приготуванні консервації ми використовуємо і сіль, і оцет, але як смачно взяти кисло-солодкий червоний помидор, та з картопелькою… ммм….

До того ж, консервовані овочі зберігаються дуже добре, не треба їх тримати в холодному місці. Теж саме можна сказати і про варення. Воно втрачає частину корисних вітамінів та мікроелементів, але якщо добре зварити, то можна зберегти і колір, і аромат ягід та фруктів. А як приємно холодним вечером налити чаю та покласти в розетку запашне варення.

Соління

Зазвичай соління в бочках чи у великих кастрюлях роблять так, щоб воно не зіпсувалось. Тому теж сіль іде у великій кількості. Але заквашена капуста з морквою чи яблучками може стати найприємнішою стравою. А бочкові огірочки чудово доповнять будь-яку вечерю. Дуже добре в солінні почувають себе недозрілі помідори, стиглі кавуни, баклажани, часник. Але всі соління краще тримати в прохолодному місці. Добре, якщо у вас є погріб чи холодна кладовка.

Сушка

З давніх часів для зберігання великої кількості фруктів їх сушили. Сушити можна майже все, крім дуже соковитих ягід. Згадайте як пахне узвар – це компот з сухофруктів. Це ж просто краса! Тут можуть бути і яблучка, і груші, і сливи, і вишні. Чорнослив дуже добре поєднується не тільки з солодкими стравами, а й з м’ясом. А взагалі можна чудово сушити і кабачки, і баклажани, і гриби. Все це стане у нагоді, коли ви захочете зимою поїсти овочеве рагу. Зберігається сушка в звичайних умовах – головне не дати завестися в ній молі або хробачкам.

Заморозка

Останнім часом все більше господарок фрукти, ягоди та овочі просто заморожують. Таким чином найбільше зберігаються всі властивості продукту. Головне не розморожувати повністю перед приготуванням заморожені заготівлі. А щоб не треба було виймати багато, треба відразу розфасувати на невеличкі порції. Дуже добре виходить заморожений болгарський перець, сині, кольорова капуста, горошок, морква, квасоля та інше. Та й ягідки та фрукти залишаються зовсім як свіжі.