Яка правильна довжина намиста

Прикраси для жінок на шиї  мають не аби яке значення. Це не тільки аксесуар, який робить вбрання нарядним, але й оберіг. Майже в усіх культурах жінки завжди носили намисто, кольє. Найпершим намистинкам, які знайдені археологами більше ста тисяч років. Бусини з натуральних перлин єдині, які без додаткової обробки круглі. А зараз існує безліч матеріалів, з яких роблять ці чудові деталі для жіночих прикрас.  В інтернет-магазинах надходять якісні намистини для будь-яких робіт по декоруванню одягу, взуття, сумок, обручів для волосся, для створення браслетів і намиста.

Якщо ви бажаєте створити ідеальне намисто, то вам варто знати яка має бути правильна довжина намиста.

правильна довжина бус

Яка правильна довжина намиста

Виявляється, що довжина намиста може бути різною і вона буде вірною, якщо буде підходити до вбрання і типу фігури і обрису шиї жінки.

Якщо вам треба більше звернути увагу на обличчя, то довжина намиста має бути найменьшою. Зазвичай 41 чи 46 сантиметрів – це довжина, яка обіймає шию. При цьому виріз сукні може бути майже будь-яким. Але краще, якщо і декольте буде відкривати плечі. Так прикраса виглядає елегантно.

Не варто носити коротке намисто тим, у кого дуже округле обличчя чи занадто коротка шия.

Середня довжина – 51, 56, 61 см чудово підкреслить красу жіночого бюсту. Саме звідти чоловіки не зможуть відвести очей. Середня довжина підійде для будь-якої події в будь-який час. Найкраще виглядає таке намисто на одязі з V-образним вирізом. А взагалі можна носити і поверх одягу з закритою зоною декольте.

Довге намисто – це вже виходи в світ. З вечірньою сукнею це буде виглядати по королівському. Іноді довге намисто можна використати для підкреслення оголеної спини, якщо надіти його задом на перед. Спробуйте – не пожалкуєте. Вся увага буде ваша.

Намисто може складатись із однієї нитки, а може бути з кількох рядків. Авторські вироби для жінок з використанням красивих різноманітних намистин обов’язково зроблять вас королевою серед усіх. Обирайте правильну довжину намиста для себе і отримуйте задоволення від своєї вроди.