Як впливають на організм різні види рукоділля

Коли ми займаємося тим чи іншим видом рукоділля, ми впливаємо на певні точки – нервові закінчення на наших золотих ручках і це, звичайно, не може не позначатися на нас. Так що ж відбувається з нами, коли ми шиємо, в’яжемо, вишиваємо?

Чи корисні наші улюблені види рукоділля

рукодільниця

Давайте розглянемо найпоширеніші види рукоділля.

Ручне вишивання:

Лікує головні болі і шум у вухах, розумову втому, нервове перенапруження, запальні захворювання статевих органів, розтягнення зв’язок, професійні захворювання рук і ніг, харчові розлади, хвороби сечової системи, кровоносної та лімфатичної систем. Вишивання знімає порчу та вроки, захищає від зовнішніх негативних впливів.

вишивка

Машинне вишивання:

Лікує захворювання органів слуху, травми черепа і наслідки від струсу мозку. Допомагає відновити інтуїцію.

Макраме:

Лікує хвороби серця і нирок, нервові головні болі, шлункові болі, полегшує спазматичні болі м’язів, болі в кістках через старі травм, знімає роздратування, хвилювання, голодні спазми, сонливість, гормональні порушення.

Не рекомендується займатися макраме людям з чутливою шкірою і поганий згортанням крові.

Бісероплетіння:

Лікує безсоння, розсіяна увага, головні і зубні болі, порушення обміну речовин, хронічні захворювання дихальних шляхів, судоми. Плетіння з бісеру є одним з найдієвіших засобів для зняття порчі, наговору, прокляття, та інших спрямованих негативних впливів.

Випалювання по дереву:

Знімає напругу, нервові тики, допомагає при лікуванні хронічних захворювань простудного характеру, виразки, хвороб шлунка, дванадцятипалої кишки і підшлункової залози, прискорює лікування при розтягуванні зв’язок, зменшує больові відчуття під час судом, нормалізує тиск.

Димом дихати не можна. При алергічних захворюваннях і особливої ​​чутливості до запахів займатися випалюванням не рекомендується. Також не слід приносити додому роботу з випалювання, виконану в іншому місці.

різьба по дереву

Різьба та розпис по дереву:

Лікує короткозорість, допомагає при алергічний дерматит, травмах, ударах, гематомах, сприяє загоєнню виразки дванадцятипалої кишки, лікує гастрит, бронхіт, задишку, порушення вестибулярного апарату, травми печінки, блукаюча нирка, сонливість, гіпотонію, нервовий кашель, різні фобії.

Лозоплетіння:

Лікує поліартрит, нервові тики, депресію, гіпотонію, розумову втому, занепад сил, головні болі через перевантаження, агресивність, зміцнює пам’ять. Можна плести не тільки з лози, а й з газет, що не змінює принципово вплив на організм.

Шиття:

Найсильніше вплив йде на очі, руки і побічно на мозок. Лікуються хвороби серця, пов’язані з порушенням ритму, знижується артеріальний тиск, нормалізується внутрішньочерепний тиск, запобігають або полегшуються нервові зриви, шоки, головні болі, безсоння, втома, зменшується схильність до закрепів і здуття живота, поліпшується склад крові.

Шиття предметів інтер’єру:

Лікує головні болі, пов’язані з погодними умовами, хвороби печінки, селезінки, нирок, знімає, нервові стреси, втома очей, шум у вухах, набряки повік і пальців, стимулює діяльність шлунка і обмінні процеси в організмі.

шиття

Шиття м’яких іграшок, думок:

Лікує алергії, депресії, агресивність, манії, хвороби травного тракту, млявість, сонливість, хвороби рук, допомагає при фізичній і розумовій втомі, порушенні координації, порушень в роботі вестибулярного апарату, при неспадкових хворобах крові, порушеннях функцій мозку , втрати орієнтації в часі, знижує тиск.

Печворк (клаптева техніка):

Лікує головні болі, різні новоутворення в організмі, озноб, алергію на шерсть, болі в ногах і судоми, застуди та запалення дихальних шляхів, хвороби голосових зв’язок, носові кровотечі, погану згортання крові, порушення кровообігу в ногах, загальмованість . Шити з клаптиків ще й цікаво.

В’язання на спицях:

Лікує серцево-судинні захворювання, розлади травлення, зубні і головні болі, запалення нирок, хвороби нервової системи, допомагає при травмах хребта, струс мозку, сприяє швидкому виходу з депресій і допомагає переносити важкі потрясіння. На нашому сайті є цілий розділ присвячений саме в’язанню у всіх його проявах.

в'язання

В’язання гачком:

Допомагає позбутися від головних, зубних і вушних болів, лікує простудні та кардіологічні захворювання, склероз, загальмованість нервових процесів, хвороби печінки і нирок, остеохондрози, підвищену стомлюваність і болі через старі травм.

В’язання на вилці: Знімає нервові головні болі, болі через старі травм, набряки ніг, сухість шкіри, допомагає відновити сили при виснаженні організму, покращує стан волосся і нігтів, гальмує старіння організму, лікує порушення в роботі вестибулярного апарату, погану згортання крові, носові кровотечі, різні страхи.

В’язання на машинах:

Лікувальним дією не володіє, але сприяє очищенню організму від накопиченої негативної енергії.

Фріволіте:

Допомагає при лікуванні запальних процесів, головних болів, гіпертонії, при судомах ніг, розтягнення зв’язок, болях у суглобах, поліартритах, носовій кровотечі, підвищеній чутливості шкіри, порушення в роботі вестибулярного апарату, ураженнях центральної нервової системи.

Голкове мереживо:

Допомагає при дисбактеріозі, опущенні внутрішніх органів, алергії на продукти і тканини, судомах м’язів обличчя і шиї, ослабленні зору через нервових потрясінні, знижує дратівливість, лікує порушення координації, хвороби дихальних шляхів, запалення лімфосістеми, висока внутрішньочерепний тиск.

мереживо

Плетіння мережив на коклюшках:

Лікує головні болі запального характеру, зубні і вушні болі, екзему, внутрішні виразки і рани, судоми ніг, запалення і хвороби кишечники, запалення в сечовий системі, запальні захворювання носа, загальну дратівливість і стенокардію. Допомагає зняти переляк, впоратися з різними комплексами, гальмує старіння органів слуху і загальне старіння організму, знімає шум у вухах.

Вишите мереживо:

Лікує серцево-судинні захворювання, хронічні хвороби без загострення, судоми, післястресових захворювання, фобії, аномальні зміни голосу, дратівливість, безсоння, занепад сил, порушення вестибулярного апарату, повноту, викликану порушеннями в роботі нервової системи, запалення травного тракту