Як заробити на хобі, якщо це рукоділля

Чи не правда, дуже приємно робити щось своїми руками! І набагато краще, якщо ваша творчість подобається і тішить оточуючих.

Хочете отримати дуже корисні поради про те, як заробити на хобі?

як заробити на хобі

Можливо, рукоділля завжди буде в моді. Адже це так приємно, коли всі навколишні хвалять твою неповторну хенд- мейд кофту або прикрасу, а може листівку… Багато майстринь замислюються про те,  як зробити, щоб улюблене заняття крім задоволення приносило і гроші?

З чого потрібно починати?

Для початку, потрібно обрати, як ви організуєте свій невеличкий бізнес: чи це буде виготовлення речей на замовлення, або ви будете пропонувати готові вироби. Будьте впевненні, що можна заробити на хобі в будь-якому разі.

Давайте розглянемо що краще?

як продати вироби ручної роботи

Продавати готові роботи, підійде тим, хто любить працювати над чимось маленьким (серветки, брелки, браслети і таке інше) і відразу це продавати. Це, так званий, швидкий заробіток. У цьому варіанти і клієнта залучити легше.

На замовлення ж, краще виконувати щось масштабне: вишивати великі полотна, в’язати одяг або виготовляти технологічно складні прикраси.

Як знайти клієнтів?

майстриня біжутерії

1. Для початку, вивчіть своє оточення. Напевно, хтось із друзів або колег захоплюється вашими хенд- мейд речами і захоче придбати щось собі чи близьким.

Отже. Для початку, дайте зрозуміти людям, що ви готові працювати над їх замовленнями. І для цього не обов’язково до всіх приставати з питаннями: «А хочеш я тобі зв’яжу / сплету / вишию і т.д.” Просто прийдіть у новому виробі, і на вас обов’язково звернуть увагу, а потім, між справою скажіть, що ви приймаєте замовлення.

Таким же чином можна діяти і за межами роботи.

2. Але, не варто зупинятися тільки на знайомих, пройдіть по хенд-мейд виставкам і магазинчикам, запропонуйте їм свій товар.

3. Також не забудьте інтернет. Зараз це одне з найпопулярніших місць для реалізації хенд-мейд штучок.

Заведіть собі блог, сайт, групу. Також, в інтернеті можна легко замовити рекламу своїм виробам.

4. Рекламуйте свою творчість на спеціальних форумах, групах.

Також в інтернеті можна знайти людей, які за помірну плату просять допомогти закінчити виріб.

Для того, щоб ваша річ приваблювала покупців, необхідно:

де пррдати вироби ручної работи

– Зверніть увагу, на чому конкретно спеціалізується обраний вами магазинчик.

– Якщо в магазині багато однотипних вашій, постарайтеся запропонувати щось новеньке, незвичне, що могло б привернути покупця саме до вашої продукції.

Ну, ось ми і розглянули варіанти організації бізнесу і способи залучення клієнтів.

Бажаємо, що б ваше хобі стало для вас хорошим джерелом доходу!