Як зробити амулет “Древо життя”

Цей невеликий амулет “Древо життя” допоможе вам впоратися з життєвими труднощами, подолати перешкоди і негаразди. Перед тим, як зробити амулет, задумайте про себе ту справу, в якому він повинен вам допомогти – наприклад: здати сесію на п’ятірки чи знайти підходящу роботу. Виразно уявіть собі, як ніби справу вже успішно зроблено – ви йдете по вулиці з заліковою книжкою, повної п’ятірок або сидите в світлому офісі за дорогим столом. Тепер приступайте.

Майстер-клас: амулет “Древо життя”

амулет "Древо життя"

Вам знадобиться:

  • металеве кільце
  • дріт для бісеру
  • намистини або самоцвіти
Все це можна купити в магазині фурнітури для шиття і товарів для рукоділля – кільця продаються для виготовлення ручок у відділі фурнітури, а решта в відділі рукоділля. Тут були використані намистини і бісер синьо-блакитного відтінку.

Трошки про значення кольорів бісеру і намистин, які ви можете використовувати.

матеріал для виконання роботи амулет "Дерево життя"

  • Червоний колір – це колір пристрасті, любові і відносин. Якщо вам потрібна удача в любовних справах – використовуйте його.
  • Рожевий – колір ніжності, розуміння і життєвої енергії. Якщо ви хочете налагодити відносини з родичами, розуміння в сім’ї або позбавитися від депресії, то виберіть рожеві відтінки.
  • Помаранчевий – колір спонукання до дії. Якщо ви хочете відкрити в собі нові здібності, звільниться від будь-яких пут, змінити докорінно життя – то цей колір підходить для вашого амулета.
  • Жовтий колір стимулює розумові здібності, допомагає в навчанні. Якщо вам потрібна удача в навчанні будь-чого, то віддайте йому перевагу.
  • Зелений – колір життєвості. Якщо вам потрібно відновити здоров’я, то саме цей колір ви повинні використовувати.
  • Блакитний колір – це колір духовного осягнення. Якщо ви хочете змінитися на краще, піднятися над земними пристрастями, то цей колір вам підійде.
  • Фіолетовий – колір вищої доброти, любові і мудрості. Допомагає збалансувати фізичну і духовну енергію.
Тепер ви знаєте, як зробити амулет для допомоги в будь-якій благій справі або для того, щоб впоратися з важким завданням. Успіхів!!!

Тепер, дивлячись на картинки, починаємо робити дерево.

Спочатку прикручуємо дроти до нижнього краю кільця. Візьміть кількість дротів кратне трьом, щоб з них зручно було плести “косички”.

Потім треба закрутити всі дроти, сплетені в коси, в один стовбур. А після цього, розпустити на гілки. Гілки скрутити джгутами.

Листя зробимо з бісеру, камінців та намистин. Тут ви можете робити на свій смак, на свої відчуття. Чергуйте намистини і бісер різних розмірів і відтінків, які ви обрали для свого амулету “Дерево життя”, скручуйте до кільця.

Такий амулет ви можете носити з собою, а можна знайти місце вдома, де він буде постійно попадати в поле зору, щоб ви пам’ятали про задумане бажання і наближали його виконання.