Як зробити заколку-бантик для дівчинки своїми руками

Всі дівчата, навіть самі маленькі, дуже полюбляють прикрашати себе. Жодна відмовиться зробити заколку-бантик своєю прикрасою для волосся. Часу така робота займає не багато, а річ вийде унікальна, ексклюзивна. Особисто я люблю працювати під фільм. Раніше це був телевізор, який не вимикався, але приходилось дивитись те, що показували, та ще й багато реклами. Тепер є такий чудовий сайт Slavpeople, де можна знайти і що подивитись, і що почитати. Навіть мій чоловік зробив собі закладку на цей портал.

І так, можна братись до роботи 🙂

яку зробити прикрасу для волос дівчинки

Як зробити заколку-бантик своїми руками ви можете подивитись в чудовому відео майстер-класі

Якщо хочеться бантика, то можна його зробити навіть з волосся, але краще зробити заколку.

бантик з волосся

Тут дуже гарно показано крок за кроком всі дії. Головне в роботі – охайність, старанність і бажання зробити красу. Кожна дівчина зможе своїми руками багато якої краси, особливо, якщо хочеться бути неординарною.

бантик-заколка для дівчиниОстаннім часом вироби зі стрічок, тканини, мережива стають все більш модними. Дійсно, вони виглядають дуже жіночно, елегантно, нарядно.

З чого можна зробити заколку-бантик?

Бантик-заколку можна зробити будь-якого кольору, будь-якого розміру. Таку прикрасу для волосся може носити і маленька дівчинка, яка іде до дітсадочку, і дівчина-школярка, і доросла молода жінка. Все залежить від того, наскільки яскрава чи стримана з дизайном буде ваша заколка.

бантики для дівчини своїми руками

Прикріпити бантик можна прикріпити до шпильки, до готової заколки-автомат без прикрас, до обруча тонкого чи широкого. Це вже як вам зручніше.

Можете зробити заколку-бантик не один, а декілька різних, тоді у вас буде багато прикрас до різних суконь, ви завжди будете красунею.

Подивіться на бантики, які ми знайшли для вашого натхнення. Правда, вони чарівні?

бант чорно-білий

бантик з брошкою
заколка-бантик для дівчат

яскраві бантики заколки

блакитний бантик на заколці

бантик з мереживом

Робота над виготовленням прикраси для волосся займає зовсім мало часу, а задоволення вам буде на довго.

Можна зробити заколку-бантик не тільки для себе, а і для подружки на день народження. Вона буде в захваті! Якщо ви ще й врахуєте її смак, її стиль, то буде ще краще.ободок з бантиком для дівчини

Якщо у вас є вільний час та натхнення, щоб робити такі штучки, ви можете навіть заробляти на них. Спробуйте продати на ярмарку свої вироби і ви впевнитесь, що це можливо. Може ви і взагалі поміняєте рід занять 🙂

Бажаємо вам творчого настрою і вдалої роботи.