Як зробити об’ємну листівку разом з дитиною

Як важливо для кожної матусі здоров’я та розвиток дитинки. Більшість рис характеру, мабуть, діти візьмуть від батьків. Як наші діти схожі на нас! Але не тільки виховання в родині важливе. Дуже добре, якщо малеча може відвідувати такий чудовий дитячий заклад, як садочок Клевер Кідс на Оболоні. Тут розвиток всебічний та дуже злагоджений і з вихователями, і з батьками. Саме при таких умовах можна очікувати найкращих результатів. Багато часу діти проводять в творчій обстановці, але і дома треба разом з дитиною знаходити час для виконання цікавих для дитини справ.

дитина малює

Якщо ваша дитина любить малювання, то створіть для неї умови – купіть якісні фарби, олівці, великий папір, планшет, пензлі та дозвольте виплескувати дитячі емоції вільно. Саме в малюванні не дуже потрібні вказівки як що малювати. Дайте дитині показати вам світ своїми очима. Фантазія діточок така цікава!

А ось в рукоділлі іноді має сенс показати, та навіть допомогти дитині виконати задумане охайно, щоб робота сподобалась і йому самому, тоді і далі справа піде. Є багато цікавих справ, які можна робити разом з сином або донечкою: це аплікація, випалювання по дереву, вироби з паперу, з тканини.. та з чого завгодно.

Як зробити об’ємну листівку разом з дитиною

Найпростіші речі можуть бути дуже привабливими. Але коли є зовсім невеличка родзинка, то справу робити цікавіше, а результат принесе більше задоволення. Подивіться яку можна зробити цікаву об’ємну листівку разом з дитиною. Тут вам майже не треба допомагати, тільки бути поруч, щоб дитина відчувала підтримку дорослої людини. Спочатку можна показати книжки чи листівки з розкладними елементами. Таке подобається всім. А потім сказати, що це робити просто, і навіть ти зможеш зробити чарівну листівку.

весела листівка

Нам знадобиться:

  • папір білий
  • папір кольоровий
  • олівці
  • ножиці
  • клей
  • фломастери

Хід роботи:

Візьмемо кольоровий папір, виріжемо широку смужку и будемо згинати в гармошку. Ця робота дитині обов’язково сподобається 🙂

Потім зробимо з гармошки віяло. Але у нас з цієї деталі буде парасолька! Приклеїмо її до білого листа паперу вгорі, щоб залишилось місце для дівчинки під парасолькою.

Дівчинку можна просто намалювати, а можна зробити теж аплікацію. А можна і те, і інше.

Домалюйте дощик і ваша об’ємна листівка готова.