Як зробити пов’язку на голову дівчинці

Навіть маленька дівчина – це вже красуня і модниця. Матусі шукають для донечки найкрасивіші речі. Дуже хочеться, щоб своя дитинка виглядала найкраще. Ще в дитинстві ми, граючись в ляльки, більш за все любили їх наряджати, вдягати, прикрашати. Я своїй першій ляльці з довгим “справжнім” волоссям, відразу зробила модну зачіску – підстригла 🙂 Зараз багато речей на малечу продається в магазинах. Чудову вишиванку дитячу купити краще всього в Інтернеті. Вибір великий, а коштує меньше, ніж в магазині.

вишиванки

До образу можна своїми руками зробити красиву пов’язку на голову. Тоді ваша доця дійсно буде ексклюзивна, модна, стильна.

Зробимо разом пов’язку на голову дівчинці

зробити пов'язку на голову дівчинці

Пов’язка гарна тим, що її можна одягнути навіть тоді, коли волосся практично немає. А часу на такий виріб піде зовсім небагато. Ось що у мене вийшло.

Саму смужечку я в’язала ірландським мереживом. Це дуже просто. В’яжемо чотири стовпчика з накидом, потім ланцюжок з п’яти петель, розвертаємо і знову 4 стовпчика + 5 петельок…

А квітку можна в’язати як серце підкаже. Не обов’язково точно за схемою. Але, якщо Ви початківець, то краще дивитись майстер-клас.

Багатошарова квітка для пов’язки на голову буде виглядати дуже красиво. Розташування кольорів – це вже ваша справа. Можна зробити яскраві квіти, барвисті, соковиті за кольором, а можна дуже стриману, тиндітну, ніжну. Чим більше буде таких пов’язок у вашей донечки, тим більше буде у неї варіантів для різноманітності.

Не тільки маленьким дівчаткам пасують в’язані пов’язки на голову, а й більш старшим, і навіть дорослим. А ще можна робити собі і донечці однакові прикраси, тоді ви будете дуже стильні.

Наступного разу ми поговоримо про дівчачі зачіски. Це взагалі окрема тема. Волосся завжди вважалося справжньою природньою прикрасою жінки, навіть якщо їй чотири рочки 🙂

Звісно, прикрасу для зачіски можна не тільки в’язати, а й шити з готового мережива, капронового банту, шифону, шовку… Прикрашати все це бісером, намистинками, гудзиками тощо. Навіть простий бантик відразу робить дівчинку красунею. А якщо додати любові та фантазії, то й зовсім королевою!