Як зробити підставку під чашку

Сьогодні в інтернет-магазинах продається великий вибір найрізноманітніших підставок під чашки і келихи. Наш сайт пропонує зробити таку штучку самим.

Майсерклас: Як зробити підставку під чашку

зробити підставку під чашку Для цього знадобляться найпростіші матеріали. У кожному будинку можна знайти велику кількість гудзиків, які лежать без діла. А так у вас не буде зайвого непотрібу, а з”явиться нова приємна і корисна в побуті річ. А іще вона підкреслить, що ви мастриня, яка вміє творити чудові вироби своїми руками.

Інструменти і матеріал:

  • гудзики однакового розміру з 4 отворами,
  • голка
  • нитки муліне

1 Беремо гудзики і викладаємо на столі у формі майбутньої підставки. Від кількості гудзиків і вашого бажання регулюється розмір підставки. 2 Тепер беремо нитки і голку і починаємо протягувати в гудзики, для початку робимо один ряд, а потім інший, і так далі.

3 Можна взяти нитку іншого кольору і з’єднати між собою ряди. Протягуємо нитку в дірочки поперек.

4 Ось така цікава і симпатична підставка для посуду у нас вийшла! А можна взяти нитки одного кольору, а гудзики різних кольорів і декілька за різним диамертом. У вас вийде зовсім інша. Зробіть свою, особливу підставку під чашечку. Надихайтесь і робіть ексклюзивні речі для себе і на подарунки 🙂 Погодьтесь, що такому подарунку буде радіти будь-хто!