Як зробити фото рамку своїми руками

Активний відпочинок для кожного різний. Хтось з задоволенням гуляє в парку пішки і вважає це проявленням активності. Інші виїдять на природу з м’ячем, ракетками та воланчиком і теж відносяться до цього як дуже рухливого виду відпочинку. А дехто іде в гори, лізе на скелі, переходить через прірви і тільки таке здається їм справді активним відпочинком. Отриманого адреналіну вистачає на деякий час, а потім знову треба йти в гори. Такий відпочинок є небезпечним, тому важливо мати надійне спорядження. Міцні страхувальні засоби, такі як слэклайн gibbon, збережуть життя і дозволять отримати величезне задоволення від походу.

Для чого нам потрібні гострі відчуття? Щоб наше життя не здавалось нам прісним. Дивлячись на фото, зроблені на великій висоті, у мене дух захоплює!

 

Особисто я взагалі дуже люблю робити фото всього, що мені подобається і ставити ці світлини в рамочках у себе вдома. Мої гості бувають в захваті від них. А оформити фотографії зовсім не важко своїми руками.

Як зробити фото рамку своїми руками

Рамка для фото може сама підкреслювати тему світлини. Якщо ми приїхали з моря, то можемо використати привезені мушлі, каміння, пісок. Тільки ваша фантазія та умілі руки зроблять фото рамку особливою. З лісу можна прихопити гілочки, жолуді, шишки, хвою, мох. Це теж додасть настрою вашим фото. Привезені з гір каміння може стати чудовим декором для фотографій вашого походу.

Картина з фотографій

Якщо у вас багато улюблених фотографій, але ви просто не хочете для кожної купувати окрему фото рамку, то даний проект вам сподобається.

Всього одна велика фото рамка, в яку вмістяться відразу кілька фотографій (розмір рамки залежить від кількості та розміру фотографій)

Вам знадобиться:

матеріали для фото рамки

  • – Велика рамка для картини (дерев’яна або пластикова; розмір вибирайте самі) * У даному прикладі розмір рамки 40х50см.
  • – Маленькі цвяхи (можна замінити канцелярськими кнопками) * Можна вибрати набір різнокольорових канцелярських кнопок.
  • – Молоток
  • – Джут (або будь-яку мотузку, до якої будете кріпити фотографії)
  • – Мірна стрічка
  • – Прищіпки * Можете пошукати набори маленьких різнокольорових декоративних прищіпок, або використовувати звичайні, як у даному майстер-класі.

1. У цьому прикладі було відміряно місце для 5-и рядів невеликих фотографій, на зразок тих, що роблять з допомогою Instagram. Ви відміряйте потрібну вам відстань між фотографіями, причому, як вертикальне, так і горизонтальне.

як зробити фото рамку своїми руками

2. Після чого ви все відміряли, прибийте гвоздики в потрібних місцях рамки праворуч і ліворуч (або вставте канцелярські кнопки) і натягніть мотузку.

Як зробити фото рамку своїми руками

3. Зберіть улюблені фотографії і прикріпіть їх до мотузки прищіпками. Фото рамка готова!

фото рамка

А ще простішу рамку можна зробити з простого камінця. Подивіться як просто і незвичайно 🙂

фото з походу