Як зігрітися, коли дуже холодно …

прогноз погоди в Дніпропетровську Інформер погоди з самого ранку не те, що не радує, але, чесно кажучи, лякає! -25 ° С. ..

А мінімальна  температура, яку прогнозують – так взагалі -31 ° С.

А ще, як ніби знущаючись, пише “ясно” :)… Там тільки знаку питання не вистачає . “ЯСНО?!

На вулиці мороз – бережіть себе!

Загалом, нам повідомляють, що на вулиці холодрига цілковита, слід бути дуже обережними, і подбати про те, щоб не отримати обмороження наших дорогоцінних частин тіла.

Як зігрітися коли дуже холодно

[adsense]

Якщо ви збираєтеся на вулицю, будь ласка, одягайтеся тепліше, більше рухайтеся і взагалі будьте трішки активніше, ніж зазвичай.

Дівчата, будь ласка, не жертвуйте сьогодні собою заради краси – вдягайте теплі шапки, шарфи, штани, шкарпетки… Ви нам більше потрібні живими і здоровими.

Як зігрітися, коли дуже холодно

Якщо вам обов”язково треба бути в офісі – користуйтеся обігрівачами, пийте чай і тепле молоко… Кавомани, будьте обережні з великими дозами кофеїну – це так само шкідливо для здоров’я, як і переохолодження, тобто – ДУЖЕ.

пийте теплі напої

 Якщо ж ви залишаєтеся вдома – обіймайтеся з улюбленими, грайте з домашніми вихованцями, прітанцовуйте – це додасть тонусу і гарного настрою.

А коли захочеться відпочити – можна сховатися під плед і зайти на портал Творілки, помилуватися новинками і почитати цікаві статті, надихнутись майстер-класом і почати щось робити своїми руками.

коли холодно

Заходьте до нас, у Творілках завжди тепло і затишно! Всього доброго друзі !