Як красиво упакувати цукерки

Хочу з усіма поділитися, як красиво упакувати цукерки на подарунок, може комусь знадобиться.

Як красиво упакувати цукерки

Матеріали для роботи:

  • – папір для упаковки
  • – шпагат
  • – двосторонній скотч (можна замінити клеєм – олівцем)
  • – мережива
  • – дирокол
  • – ножиці
  • -цукерки

Подібні красиві упаковки цукерок можна побачити на відпочинку закордоном, а так само в дорогих круїзах тому що там все продумується дуже детально, аж до ось таких дрібниць.

Як красиво упакувати цукерки

Для початку з пакувального паперу потрібно зробити пакет. В інтернеті ви з легкістю знайдете як можна зробити паперовий пакетик, а можете просто купити в магазині, якщо такий є.

Як красиво упакувати цукерки

Для виготовлення пакета використовуйте той же обгортковий матеріал, що і для упаковки цукерок, щоб вони виглядали як єдина композиція.

[adsense]

До готового пакету потрібно приклеїти мережива. Мереживо беріть з запасом, щоб невеликий шматочок можна було загнути всередину.

Попередньо прикладіть мережива і подивіться на результат, якщо вас все влаштовує – приклейте його за допомогою двостороннього скотчу.

Розміщувати декоративне мереживо на пакеті можна як горизонтально, так і вертикально.

красиво упакувати цукерки

На відріз паперу покладіть цукерку чи пастилу і відміряйте скільки вам потрібно буде залишити по краях паперу для упаковки. Відразу зробіть кілька однакових заготовок для обгортки, щоб кожен раз не повертатися до примірки.

Уздовж паперу посередині приклейте двосторонній скотч і зафіксуйте зверху мережива. У фантик загорніть цукерку і акуратно закрутіть кінці паперу.

подарункова обгортка цукерокТепер і ви знаєте як красиво упакувати цукерки. Між іншим, використовувати подібну упаковку можна не тільки для подарункових наборів, а й для того, щоб зробити в конфетніцах солодощі справжнім витвором мистецтва.