Як ми готуємось до відпочинку на морі

Ще тільки зацвіли абрикоси, а ми вже мріємо про відпочинок на морі. Да, кожній людині потрібно відпочивати, набиратися сил, оздоровлювати родину. Чорне море завжди чекає на нас. Навіть в травні вже відчувається літнє тепло, але ще нема жорсткої спеки. А коли температура зашкалює за 30 градусів, то в місті знаходитись взагалі неможливо. Але й наприкінці літа, та на початку осені багато людей їдуть до теплого моря на “оксамитовий сезон”. На сайті http://travello.com.ua/chernoe-more легко знайти місце під сонцем на будь-який смак та гаманець.

готуємось до відпочинку на морі

Можливо ми, українці, трохи балувані кліматом, адже у нас і так мало зимових холодів. Згадайте тільки грудень та лютий 🙂 І все ж таки море поруч і воно хвилюється за нас…

Наш сайт для творчих людей з золотими руками. Ми знаємо, що до відпустки треба підготуватись заздалегідь. І якщо ми збираємось не просто піти до магазину і купити все необхідне, а щось особливе зробити своїми руками, щоб виглядати стильно, індивідуально, то самий час прийматись до роботи.

Що б такого зробити для відпочинку, щоб була радість собі, та на диво іншим? У вас є пропозиції? А у мене є!

Отже, готуємось до відпочинку на морі

нове вбрання зі старого одягу

На відпочинку приємно бути в зручному, легкому, комфортному одязі. Бажано, щоб тканина була натуральна, м’яка, ніжна на дотик. Буває, що якась улюблена сукня з дуже якісного матеріалу вже не актуальна за фасоном чи розміром, то самий час зробити з неї щось нове, неповторне, ексклюзивне.

пляжна сукня з великої футболки

Але треба прикрасити нову річ. Можна просто вдягнути біжутерію легку та яскраву, а можна вишити щось цікавеньке. Подивіться які чудові ідеї для вишивки. Все просто, багато часу не займе, але враження буде надзвичайним!

Ну що, почнемо готуватись до відпочинку біля Чорного моря? Там і зустрінемось 🙂