Як обрати весільний букет

Мова квітів зрозуміла дівчатам, наче вони, як Дюймовочка, самі з’явилися з бутону квітки. Жінки готові приймати букети квітів хоч щодня від коханих чоловіків, від невідомих прихильників, навіть незнайомих людей на вулиці. Але найнезабутніший букет – це весільний! До вибору квітів для весільної церемонії підхід особливий. Бажано знати дещо про традиції, врахувати стилістику весільного вбрання та весільне вбрання вподобання нареченої. Найкраще порадитись з фахівцями в такій тонкій справі – на сайті vial.kiev.ua можна обрати самий найкращий весільний букет.

весільний букет

Що треба знати про весільний букет

Деякий час квіти для нареченої обирались частіш за все білі, ніжно рожеві, зрідка червоні. Вважалось, що білі квіти символізують чистоту, рожеві – ніжність, а червоні пристрасть, кохання. В минулому сторіччі наречені тримали в руках троянди на довгих стеблах, або букет з квітів калл, які, до речі, були виведені спеціально для весілля. Зараз калли, гвоздики, та гладіолуси вважаються чоловічими квітами, тому на весілля не годяться.

Дуже суворих заборон у виборі квіткової композиції нема, але є прикмети, на які більшість наречених звертають увагу. Жовті квіти для весільного букету обирають тільки дуже екстравагантні молодята, бо жовтий букет може бути до розлуки… Але в різнокольоровій різноманітності квітів можуть буди будь-які кольори.

квіти для нареченої

Можна прислухатись до поради флористів, що ніжні дрібні квіти більше підходять зовсім юним нареченим, а більш зрілим такі букети обирати на бажано. Іноді весілля готується в якомусь особливому стилі – рожева свадьба, лавандове весілля, то й букет підбирається відповідний.

Якщо наречена білявка, то їй дуже добре підійдуть квіти ніжних кольорів – від білого до насичено рожевого. Чорнявій пасуватимуть яскраві кольори квітів. Рудій – кремові відтінки будуть найкращими у букеті. На фоні гладкої блискучої тканини, такої як атлас та парча дуже добре виглядатимуть гортензії та камелії з блискучим гладким листям. А невеличкі білі троянди підкреслять ніжність мережив та воланів.

Квіти можна підібрати за гороскопом, за уподобанням, залежно від пори року, коли гуляють весілля, відповідно до відтінку сукні та багато іншого. Головне – щоб молодятам подобався їх вибір. Квіти перед виходом до РАГСу наречений дарує своїй обраниці, і якщо вона їх прийняла, то це означає, що вона дала згоду на одруження. На святкуванні укладення шлюбу наречена кидає свій букет до незаміжніх дівчат – яка спіймає – та найближчим часом теж одружиться. Але кидати до холостячок краще підготований для цього другий букет, а свій залиште собі – це ваш оберег, ваш талісман, символ вашого подружнього щастя.

квіти для молодят

Які квіти що означають

  • Троянди – любов, пристрасть (залежно від кольору)
  • Лілії символізують незайманість дівочої душі, надію, вдячність
  • Гербери – радість. любону гру, щірий інтерес
  • Тюльпан – це чисте кохання, сумісне щастя
  • Хризантеми – признання в щирій любові, вірності
  • Орхідеї – це несказанна краса, вишуканість

Цікаво, про які традиції пов’язані з весільним букетом знаєте ви, любі наші читачі?