Як плести волошки з бісеру

Чудовий букет волошок з бісеру, добре замінить або навіть перевершить звичайні живі квіти своєю яскравістю і вродою. При цьому вони ніколи не зів’януть, і даруватимуть нам радість довгий час.

волошки

 Ромашки…волошки з бісеру

З легкістю зроблений букет, так само може стати чудовим подарунком для близьких вам людей, адже при цьому ви даруєте не тільки букет квітів, а й ще частинку себе самого.

Необхідні матеріали для плетіння:

  • – бісер синього, зеленого і білого кольору;
  • – темний стеклярус;
  • – дріт для плетіння шириною 0.3 мм;
  • – шматочок товстого дроту шириною 3 мм;
  • – акриловий лак;
  • – щільні нитки зеленого кольору.

Почнемо з пелюсток волошки:

майстерклас 1

майстерклас 2

Беремо близько 25 см дроту (бажано синього кольору). Надягаємо 3 сині бісеріни і розташовуємо посередині дроту. Один з кінців дроту протягуємо через 2 набрання бісеріни, гарненько затягуючи плетіння. Набираємо ще 3 бісеріни і таким же чином затягуємо утворився трикутник на невеликій відстані від першого.

майстерклас 3

На другий кінець дроту знову набираємо 3 бісеріни і затягуємо їх в петлю. Утворюються в ряд три трикутника. Тепер надягаємо на один кінець дроту 8 бісерин і простягаємо їх через другий кінець дроту з протилежного боку першого набору, так само добре затягуючи біля основи.

Продовжуємо робити аналогічні ряди (паралельна техніка плетіння), при цьому кожен наступний ряд, повинен бути коротше на одну бісерину, ніж попередній. Закінчуючи пелюстка поруч з двох бісерин.

майстерклас 4

майстерклас 5

За вказаною схемою виконуємо 6 пелюсток, а сьому закінчуємо поруч з однієї бісеріни. Далі з’єднуємо всі пелюстки в нижньому ряду за принципом один збоку іншого.

майстерклас 6

Тепер робимо тичинки квітки. Беремо близько 30 см дроту (бажано білої). Одягаємо на край дроту і простягаємо до середини, одну білу бісеріну і стеклярус, другий край так само проводимо через стеклярус, туго затягуючи дріт.

майстерклас 7

Плетемо ще один такий же елемент. Після другої тичинки, відступивши від краю плетіння близько 1 см, згинаємо дріт і туго скручуємо її дощенту.

майстерклас 8

Робимо аналогічно ще 5 таких же тичинок, після кожної другої скручуючи дріт біля основи плетіння. Надаємо виконаним тичинкам форму пучка, скрутивши їх вільними кінцями дротом у основи. Далі виконуємо тичинки іншого виду. Для цього беремо коричневу дріт, набираємо на неї одну білу бісеріну і скручуємо обидві дроту по спіралі приблизно 1 см.

Так само робимо ще 14 однакових тичинок. Обмотуємо зробленими елементами пучок зі стеклярусом і закріплюємо края дроту.

майстерклас 9

Виготовимо листя волошки. Зробити необхідно всього 3 листка, при цьому для кожного з них беремо по 50 см зеленого дроту. На дріт зеленого кольору надягаємо посередині 3 бісеріни, простягаємо один край через 2 з них і затягуємо в трикутник.

майстерклас 10

За паралельної техніці плетіння робимо другий ряд з 2 бісерин, а всі наступні з 3. Таким чином, проплетаем близько 8 см пелюстки, останні два ряди робимо з 2 і 1 бісерин. Робимо ще два листочка, можливо трохи різної довжини.

майстерклас 11

майстерклас

Виконавши всі необхідні деталі квітки, збираємо їх разом. Пучок тичинок, а так само товстий дріт для стебла просовуємо по центру заготовки квітки. Сині кінці залишившогося дроту відгинаємо по краях, закріпивши підготовлену для роботи зелену нитку біля основи бутона, починаємо щільно обмотувати нею стебло і все не відігнуті краї дроту.

майстерклас 12

Обмотавши приблизно 2 см стебла нитка перетягнути вгору, синій дріт опустити і притиснути до основи і знову почати обмотувати стебло, добре закриваючи ниткою всі краї дроту.

майстерклас 13

волошки із бісеру

У процесі обмотки, нижче кріпимо листочки, так само обмотуючи ниткою, що залишилися краю дроту. Обмотавши весь дріт, закріплюємо нитку, покриваємо весь стебло пару раз лаком. Робимо бажану кількість квіток за такою ж схемою плетіння і замечательнейший букет волошок готовий!

Оригінальний МК по цій квітці розміщений http://biser.info/node/284886