Як почати варити мило своїми руками

Останнім часом все більше людей намагаються користуватись тільки натуральними засобами для догляду за тілом. Найбільшою популярністю користується мило ручної роботи. Зробити його не важко, просто потрібно розуміти що з чим змішати, щоб отримати саме той ефект, який потрібен. Адже у нас шкіра різна, то і догляд може бути різним. Для того, щоб почати варити мило своїми руками зайдіть на сайт за посиланням і ви побачите безліч складових для створення авторського мила власноруч.

як почати варити мило своїми руками

Тут є і основа, яка є нейтральною і потребує додавання тих олій, віддушок, природних барвників та інших компонентів. Красиві формочки для мила допоможуть зробити мило справжнім витвором мистецтва. Сушені квіти і трави в милі виглядають так привабливо!

В інтернеті є багато статей про те, які компоненти найкраще діють в ситуації, коли шкіра суха чи жирна, якщо ми робимо мило для дитини. Ці знання допоможуть робити не просто цікаве, красиве і натуральне, а й дуже корисне саме для вас мило.

Між іншим, багато дівчат, які починали робити мило для себе і своєї родини згодом виготовляють авторське мило для подарунків подружкам, а потім це стає справою, яка приносить дохід. Звісно, можна купити натуральне мило, але все ж таки приємніше зробити його власноруч. Спробуємо?

Як почати варити мило своїми руками

мило своїми руками

Пропорції для виготовлення мила в домашніх умовах

У приготуванні домашнього мила дуже важливо витримувати пропорції.

На шматок мила вагою 100 г потрібно додати:

  • 3 чайних ложки базового масла
  • 1 чайну ложку гліцерину
  • 3-5 крапель ефірних масел

Отже, варимо мило. Мильну основу потрібно розрізати на маленькі шматочки, щоб вона швидше плавився. Якщо у вас дитяче мило, то його необхідно натерти на тертці або подрібнити у блендері. Цю масу ставимо на парову баню, закриваємо і починаємо розтоплювати, не забуваючи періодично помішувати. Додаємо розігріте базове масло. Коли мило плавиться, потрібно час від часу підливати в масу воду, але краще – молоко або вершки. Від води маса може спіниться і вийти рідкою, а з молоком вона розплавиться до потрібної нам сметаноподібної, кисільні консистенції.

Крім цього, якщо переборщити з водою, то при охолодженні ваше мило буде розшаровуватися. Тому не слід скупитися, додаючи замість води молоко. Деякі знавці взагалі радять не додавати рідину, а замінити її цукром, пояснюючи це тим, що так маса на паровій бані плавиться краще і швидше.

саморобне мило

Коли маса буде готова, потрібно додати ефірні масла і барвники. Якщо ви використовуєте магазинні барвники, то додавайте буквально 1-2 краплі на 100 грам мильної основи. Потім розмішайте і отримаєте потрібний колір. А ще можна додати спеціальні ароматизатори для мила, вони також продаються у всіх спеціалізованих магазинах .

Тепер можна перейти до розливу по формах. Якщо поверхня маси почне міхур, то потрібно окропити її горілкою або спиртом. Після цього формочки потрібно поставити для повного охолодження і «схоплювання». А потім милуйтеся приготованим своїми руками милом і хваліться результатом!