Як приготувати ароматизатор для дому

Що на вашу думку забезпечує затишок в оселі? Як на мене, то це приємне освітлення, гарно підібрані штори на вікна, цікаві та спокійні шпалери на стінах, а іще картина. Навіть не одна, а декілька. Гарно тим, хто сам малює, чи в родині є художник, щоб були в квартирі справжні картини маслом на полотні, в рамі… Ну а якщо купити картину у художника дуже дорого, то можна замовити картину, та ще й таку, яка підійде до інтер’єру і буде подобатись всім. А ще – приємний запах.

Люблю, коли смачно пахне в квартирі. Тому люблю різні дифузори, аромакаміни, пахощі та інші подібні штучки.

Нещодавно я знайшла рецепт дуже простого ароматизатора для дому. Результат, який порадував мене і чоловіка, впевнена, сподобається і вам.

Готується ароматизатор дуже просто. Вам потрібна вазочка. Бажано у формі кон’ячного бокала, тому що в ній дотримується баланс випаровування і збереження аромату.

ароматизатор для дому своїми руками

Інгредієнти для гелевого ароматизатора

  • 1 пачка желатину
  • 1 стакан води
  • 2 чайних ложки солі
  • ароматична суміш 5 – 10 мл

Для ароматизації можна взяти будь-яку косметичну отдушку. Вони продаються в магазинах для миловарів.

Ефірні масло – це добре, але є деякі тонкощі при їх використанні. По-перше, переконайтеся, що це ефірне масло, а не якійсь косметичний продукт. Косметичне масло – це по факту суміш з базового рослинного масла і аромату. Нам таке не підійде.

Якщо Ви хочете використовувати ароматизатор просто так, заради задоволення, то підійде і синтетичне ефірна олія.
Якщо ж Ви хочете досягти терапевтичного ефекту – обов’язково беріть натуральні ефірні масла. Синтетичне масло в цьому випадку користі не принесе.

До речі, можна зробити освіжувач повітря у вигляді аромасвічок. Тоді аромат буде лунати ще яскравіше, коли ви будете заплювати ці свічки для романтичного настрою.

аромасвічки своїми руками

Що стосується ароматичної композиції. Якщо Ви берете один запах, то масло повинно бути не надто летючим. Наприклад, масла цитрусових швидко вивітрюються. У такому випадку додайте до масла закріплювач, який утримає запах ефірки. Вони продаються в миловарних магазинах. Сам по собі закріплювач ніякого запаху не має.

При складанні ароматичної композиції з декількох масел, змішуйте масла з різною стійкістю аромату.
Ось, власне і всі цінні вказівки. Тепер розповім, як приготувати ароматизатор для дому.

Як приготувати ароматизатор для дому

Все дуже просто. Воду ставимо на вогонь і засипаємо туди желатин. Мішаємо, мішаємо, поки желатин не розчиниться повністю. Важливо не доводити до кипіння. Коли желатин розчиниться, засипаємо сіль і теж розчиняємо її.

Знімаємо з вогню і вливаємо ароматичну суміш. Я використовувала отдушку, і в мене її пішло досить багато – мілілітрів десять. Перемішуємо, вливаємо в вазочку. Перед додаванням аромату можна процідити рідину, щоб вона стала більш прозорою.

Після того, як желатин застигне – ароматизатор готовий.