Як прикрасити кімнату до Нового року? Снігопад з вати

До свят, а особливо до Нового року та Різдва, ми готуємось заздалегідь. Ми шукаємо подарунки всім своїм близьким та друзям. Завжди хочется подарувати щось особливе, не схоже ні на що, але приємне чи корисне. Я тут, гуляючи по Інтернету, знайшла причудову ідею для подарунка родині. Такий фотоколлаж сподобається обов’язково і буде нагадувати про ваше тепле відношення до всіх членів сім’ї. Фотомозаїка на заказ буде виконана вчасно, а тематика оформлення може бути до будь-якої події. Виглядає такий подарунок сучасно, творчо і дуже тепло.

Прикрасити кімнату в новорічному стилі не важко. Ось пропоную ще й таку ідею – Снігопад з вати. Хоч один куточок в домі можна зробити по-справжньому зимовим. Та й не тільки вдома можна зробити оформлення з таких простих речей.

Снігопад з вати дуже просто зробити своїми руками і прикрасити ним наприклад вікно в дитячій, кімнату в дитячому садку, шкільний клас…

З такою роботою впораються навіть самі дітки. Вони з задоволенням будуть робити ватяні кульки. Зовсім маленькі дітки, яким голку ще не дамо, будуть подавати вам сніжки з вати, то ви разом швидко впораєтесь з роботою. Якщо ви схочете прикріпити цей Снігопад з вати над столом, чи посередині залу, то долучіть до справи і тата. Хай він зробить з обруча чи будь-якого дроту ту основу, до якої ви будете чіпляти ниточки зі сніжками.

Снігопад з вати руками дітей

Снігопад з вати

Для того, щоб зробити Снігопад з вати нам потрібно:

  • нитки,
  • голка,
  • вата,
  • клей ПВА.

як зробити снігопад з вати

Скочуємо з вати кульки. Їх треба зробити багато-багато, щоб дійсно вийшов снігопад, а ні хто зна що… Ватяні кульки можуть бути не рівні за розміром, але робіть їх охайними. Скочувати вату краще трохи вологими руками. Складайте кульки в миску чи в коробку, щоб вони не розлітались по всій кімнаті.

сніг із вати

Потім відміряйте довжину ниток, яка вам потрібна, щоб Снігопад з вати не був дуже високо над головою, та і не занадто низько, щоб ви не заплутувались в ньому. Тоді беремо кульки і нанизуємо їх на ниточку з голкою. А нитку попередньо змочіть в ПВА, щоб вата НЕ зісковзувала.

Краще кладіть нитки з ватяними кульками рядочками, тоді вам буде видно на якій відстані треба залишати сніжки з вати одне від одного. Не робіть занадто часто, та не треба залишати багато порожнього місця. 

Щоб ваш Снігопад з вати був більш схожий на сніг, де-не-де підвішуйте сніжинки, які можна зробити з пінопласту, а можна вирізати з паперу, а ще їх можна зв’язати гачком та покрохмалити. Сніжинки зможуть зробити діти більш старшого віку або дорослі. Адже для всіх знайдеться робота в оформленні кімнати в дітсадочку чи в школі, а може ви так прикрасите свій дім.

новорічне оформлення кімнати

Бажаємо вам приємної і творчої роботи.