Як прикрасити офіс

Розпочати свою справу не так легко. Але, коли є ідея, є команда однодумців, підтримка близьких, фінансування для початку діяльності, то можна приступати. Скоріш за все, навіть для невеличкої компанії знадобиться офіс. Купити офіс в Києві допоможе агентство нерухомості http://build.kovalska.com/ru/commercial/, де можна обрати приміщення для будь-якої справи. Важливо розрахувати площу, яка буде потрібна, спланувати розташування приймальні та кабінетів, та багато іншого. А ще треба добре оформити інтер’єр, щоб колектив працював ефективно, натхненно, продуктивно.

Деякі поради як прикрасити офіс

Якщо потрібно створити імідж компанії, то найкраще звернутися до дизайнерів, які разом з вами розроблять концепцію вашего приміщення. Це буде робота над вибором стилю, кольорів, декоративних елементів, які будуть відображати основну ідею вашої фірми. Наприклад, ви хочете, щоб офіс був стриманим, але не сумним. Додати життя можна завдяки невеличкій кількості яскравих акцентів – зелених плафонів. Отак невигадливо можна прикрасити офіс.

як оформити офіс

Чи поставити навколо кожного робочого місця вазон з зеленою живою рослиною. Це додасть затишку приміщенню і згадки про дім, чи відпочинок на природі. А якщо рослинка ще й зацвіте, то приємний настрій забезпечено.

Також можна декор в офісі створити своїми руками, якщо вони з того місця, що треба. Навіть нескладне декоративне панно може намалювати будь хто. Тут головне створити композицію, яка впливатиме позитивно і на робітників, і на партнерів чи клієнтів.

декоративне панно в офісі

А інколи не потрібно багато декору. Достатньо зробити тематичний розпис однієї стіни, і вже буде зрозуміло, куди ви потрапили. Але така родзинка може бути достатньо яскравою. Тут можна дозволити і фарбу і розмір, щоб було як на плакаті. Такий прийом теж підніме дух працівників і вразить відвідувачів.

Ще багато цікавих і нестандартних ідей можна знайти чи придумати самим для декору приміщення, де працюють люди. Раніше цьому не надавали такого важливого сенсу, але вже доведено, що інтер’єр дуже впливає на продуктивність праці, тому приділіть якомога більше уваги цій справі.

А про те, як прикрасити офіс до свят, ми поговоримо в іншій публікації. Вже дуже скоро будемо готуватися до Нового Року.