Як прикрасити своє авто

Всі володарі автомобілів дбають про те, щоб їх машини працювали без збою. Для небезпеки іноді потрібен ремонт, заміна мастила, заправка якісним паливом. Зараз запчастини для Чері та Джилі можна придбати за дуже вигідними цінами. А деякі автолюбителі приділяють велику увагу і зовнішньому вигляду своєї лялечки. Хтось наносить на авто українські орнаменти, щоб вони були вдягнені у вишиванки, а інші оздоблюють салон чохлами на сидіння ручної роботи.

автовишиванка

Не дарма машину іноді вважають за другий дім. Тому хочеться зробити її приємною для себе та своєї родини. Які тільки ідеї не приходять в голову нашим майстриням – вони вишивають, в’яжуть, шиють, розмальовують хоч якісь деталі на кермі чи на сидіннях. Зверніть увагу на забавні чохли, які іноді схожі чимось на своїх володарів 🙂

Наші ідеї: Як прикрасити своє авто

Якщо ви десь зустрінете на дорозі машину, в якій “сидять” такі тваринки – не лякайтесь! 🙂

Ще в салон можна покласти диванні подушки у вигляді іграшок, особливо, якщо з вами часто їздять діти. Подивіться які вони кумедні. Особливо ці смішні одноокі:

Якщо справжню собаку чи котика неможливо взяти з собою в подорож, то візьміть таких чарівних тваринок з тканини. З ними вам не буде нудно.

Можливо ви іноді буваєте в дорозі дуже довго зі своїми рідними, то для них буде дуже доречно мати подушки під шию, на яких можна відпочити навіть сидячи. Такі часто беруть з собою в подорожі автобусами, а чому не взяти її в свій автомобіль?

Такі гарненькі речі можна пошити, а можна зв’язати. Що краще виходить, те й робіть. Вам сподобається те, що ви отримаєте. Бажаю приємного рукоділля.