Як прикрасити святковий стіл

Добре продумане і старанно виконане прикрашання столу створює необхідний святковий настрій для будь-якої урочистої події або романтичну обстановку незвичайного вечера. Важливо не тільки створити гарне вбрання залу, столу, а й попіклуватись про гарну музику для свята. Щоб вона линула гармонійно, не заважаючи, а лише посилюючи настрій свята можливо потрібно заглянути на сайт http://audio.parts, де знаються на тому, як посилити звук будь-якої апаратури. Тоді обстановка стане довершеною.

як прикрасити святковий стіл

Як краще за все прикрасити святковий стіл

Ретельне і старанне святкове прикрашання столу має обов’язково створити в будинку атмосферу урочистості і гарний настрій запрошених гостей.

При цьому, щоб прикраса столу виглядала надзвичайно розкішною і оригінальною, можна використовувати своєрідні елементи декору, а так само квіти, підібрані зі смаком, які додадуть нарядності, яскравості і справжнього домашнього затишку.

Перед тим, як почати приготування і прикрашати святковий стіл, необхідно скласти план: обміркувати, скільки буде запрошених гостей, як і де їх розсадити, що необхідно для сервірування і безпосередньої прикраси столу.

Обов’язкові елементи, які потрібні щоб прикрасити святковий стіл

святкова скатертина

Святкова скатертина

Прикраса столу це по-перше – оформлення його незмінними і традиційними елементами декору, головним з яких є скатертина. При виборі скатертини, залежно від святкової події і бажаної обстановки, варто звернути увагу на її кольори і візерунки.

Прикрашання столу скатертиною теплих і насичених відтінків, а також яскравих малюнків, створять веселу святкову атмосферу.

Дуже солідно і комфортабельно виглядають білі і бежеві скатертини з ажурними вишивками й візерунками.

Якщо ви маєте красивий дерев’яний або стіл ручної роботи, то сервіровку столу можна виконати і без скатертини, тільки не можна забути про спеціальні підставки для посуду, щоб не пошкодити його поверхню.

[adsense]

Серветки для святкового столу

серветки на столі

Ще одним обов’язковим елементом святкової сервіровки столу є серветки. Серветки підбирати слід в залежності від приводу святкування. При цьому можна використовувати різноманітні паперові серветки з яскравими і ошатними малюнками, а так само випрасувані і накрохмалені серветки з тканини, які обов’язково приведуть в захват запрошених гостей.

Щоб ваш святковий стіл виглядав особливим і оригінально оформленим, серветки можна викласти незвичайним способом зліва від посуду або скласти в якісь фігурки умістивши їх на тарілках.

Посуд, який зможе прикрасити святковий стіл

святковий постуд

Так само, не варто при прикрасі столу, забувати і про правильну сервіровці посуду, столових приладів, фужерів і допоміжного приладдя, а також про розміщення страв з частуваннями і напоями.

Декоративні елементи прикраси столу. Свічки

свічки для святкового столу

Якщо ви хочете прикрасити святковий стіл незвичайним чином, в цьому вам допоможуть декоративні елементи і атрибути і ваша фантазія. Відмінною ідеєю оформлення столу можуть послужити палаючі свічки. Вони створять особливу романтичну обстановку і настрій, а ще затишок і комфорт в будинку.

Підбирати і купувати свічки краще таких відтінків, що і посуд або відповідно до інших складових святкового столу.

При цьому бажано їх красиво і доречно оформити, поставити в підходящі свічники.

Квіти на святковому столі

як прикрасити святковий стіл квітами

Щоб додати фарб і позитивних емоцій святковому столу, можна прикрасити його живими квітами, підібравши їх за своїм смаком, відповідним забарвленням і з’єднавши різні види квітів.

У ролі декоративних прикрас столу можуть послужити пишний шикарний букет, розташований по центру стола. Так само для оформлення можна використовувати поодинокі квіти, поставлені в окремі маленькі вазочки або глибокі стаканчики вздовж усього столу, які додадуть йому свіжості і краси, а так само порадують приємним ароматом.

Прикраса столу дуже цікаве і захоплююче заняття, в якому можна проявити свою фантазію, внести якісь оригінальні елементи декору і відповідаючи певними правилами сервірування, виконати чудове оформлення святкового столу.