Як створити стильну футболку для чоловiкiв

І знову, повертаючись до теми подарунків. Хоч Новорічні свята вже закінчилися, але зима ще вся попереду, і попереду залишається ще багато свят, які обов’язково скрасять наші зимові будні. Одним з актуальних і універсальних подарунків є футболки http://themarket.ua/odejda/dlya-muzhchin_futbolki. Вони завжди в тренді, а якщо це ще й футболочка з незвичайним та оригінальним принтом, – то це взагалі шикарно!

Як створити стильну футболку для чоловiкiв

А ось чи можна самим в домашніх умовах створити будь-який малюнок на футболках і тканинах? Вивчивши кілька статей на тему нанесення малюнків на тканині, я знайшла найбільш простий і дешевий спосіб. Це нанесення малюнка на тканину акриловими фарбами.

Отже, для того, щоб створити свою унікальну і стильну футболку нам знадобляться:

  • – акрилові фарби,
  • – розчинник акрилової фарби,
  • – пензлики,
  • – паралон,
  • – калька,
  • – олівець,
  • – шматок картону (або інша підставка для тканини) і сам виріб.
  • – трафарети.

Самий елементарний варіант розпису (особливо для тих, хто не вміє малювати), це розпис за допомогою трафарету та губки. Потрібно лише вибрати трафарет, вирізати по малюнку, прикласти до тканини (бажано прикріпити шпильками) і за допомогою губки, нанести легкими промокуючими рухами фарбу.

як зробити малюнок на футболці

Для того, щоб нанести малюнок пензлем, потрібно вибрати картинку, роздрукувати її в потрібному розмірі і за допомогою кальки і олівця акуратно перевести на потрібне місце. Для обведення малюнка можна використовувати маркер по тканині, або крейду. При нанесенні малюнка потрібно розбавити фарбу розчинником. Фарба повинна бути не дуже густою, але і не рідкою як вода. За консистенцією вона повинна нагадувати гуаш.

малюнок на одязі своїми руками

Після нанесення фарби не забудьте її закріпити на тканині. Зробити це можна за допомогою праски. Малюнок потрібно попрасувати зі зворотного боку на протязі 5 хвилин. Прати такі вироби можна, але при делікатній пранні. Але краще слідувати інструкціям на кожній конкретній фарбі.

Творіть і дивуйте своїх улюблених ось такими незвичайними подарунками!