Як створити інтимну обстановку майже з нічого

Якщо ви романтик, то любите створити інтимну обстановку з родзинкою. Це можна зробити своїми руками майже з нічого. Але деякі прості елементи можуть суттєво змінити інтер’єр для романтичного побачення. Вино, цукерки, свічки…

До речі, свічки бувають різні. Вогонь сам по собі вже додає приємного освітлення приміщенню, а якщо до декорування свічок додати фантазії, то буде дуже незвичайно. На нашому сайті вже було не мало майстер-класів про те, як зробити свічки своїми руками, як самостійно зробити світильники для маленьких готових свічок. Зараз я хочу вам показати чарівну і, в той же час, просту ідею для декору свічника для столу на двох.

як зробити свічки своїми руками

Як створити інтимну обстановку зі свічками

Зазвичай приємну атмосферу для вечері намагаються створювати жінки. В першу чергу вони ретельно складають меню для коханого, беруть самий красивий посуд, святкову скатертину та серветки. Та й про себе не слід забувати – треба нарядитися особливо…

Але і у чоловіків вистачає фантазії для того, щоб приємно здивувати свою кохану. До столу обов’язково додаються квіти, а іноді пелюстками засипають весь стіл, підлогу чи ліжко…

Декорувати свічки здатні і жінки і чоловіки. Головне – бажання. Пропоную заглянути в шафу, де стоять ваші бокали, фужери, стакани. Саме з них ми будемо робити чарівні свічники, які схожі на маленькі настільні лампи з класичним абажуром.

Свічник із паперу для романтичної обстановки

Як створити інтимну обстановку майже з нічого

Для роботи нам знадобиться:

  • бокал
  • маленька свічка
  • кольоровий папір (можна накрохмалену тканину)
  • циркуль (можна тарілку та блюдечко потрібних розмірів)
  • ножиці
  • клей

Хід роботи:

Єдине, що потрібно – це зробити викрійку для абажурів. Краще за все намалювати два кола з одним центром. Діаметр меньшого кола повинен бути таким, щоб в складеному вигляді отвір був хоч трохи меньшим за діаметр бокалу, а більше – більшим.

викрійка абажура

Папір для абажуру можна купити там, де пакують подарунки. Але якщо вам ніколи бігти до магазину, то зробіть звичайний папір кольоровим чи з малюнком. Простіше за все малювати абстракцію чи квітковий орнамент.

бокали - свічники

Сподіваюсь, що у вас вистачить креативу для створення інтимної обстановки завдяки красивим свічникам, зробленим за кілька хвилин. Бажаю всім взаємної любові!