Як упакувати подарунок своїми руками: наочний посібник

Кожен з нас добре знає, що перше враження на людину робить саме упаковка подарунка, а потім вже його вміст. Ми розуміємо, що навіть якщо подарунок дуже гарний, милий, корисний, але його упаковка не яскрава і не красива, то враження може бути зіпсовано.

упаковка для подарунку

Як упакувати подарунок своїми руками?

Упаковка подарунка має підштовхувати до роздумів, повинна інтригувати і спонукати до роздумів. Швидше за все, Вам вже доводилося отримувати подарунки оформлення просто бездоганно. Вам, напевно, сподобалася така упаковка, вона навіть подвоїла вашу радість. Саме тому ми радимо вам дарувати таку ж радість вашим друзям і близьким.

як оформити подарунок своїми руками

У цьому вам допоможе красива упаковка вашого сюрпризу. Сьогодні ми розповімо вам, як упакувати подарунок своїми руками.

Упаковка коробки

як упакувати коробочку

як згорнути коробочку

Ми спробуємо упакувати прості чотирикутні подарунки великі і маленькі. Кожен крок повинен завершитися скрапленим пакувального паперу степлером або скотчем, що допоможе уникнути розпаду.

Конверт для подарунку

конверт для подарунку

як скласти конверт для подарунку

Якщо Ви хочете піднести в подарунок квитки на концерт, абонементи, путівки, то для упаковки відмінно підійдуть красиві конверти.

подарунковий конверт на зав"язках

 Щоб зробити їх своїми руками, вам знадобитися простий білий, або будь-якого коліру, конвертик.

Прикраса для упаковки подарунка

банти на упаковці подарунку

Подарунок можна прикрасити по-різному. У більшості випадків використовуються банти і стрічки.

Далі на фотоілюстрації ви побачите три різних способи з оформлення подарунка за допомогою стрічок:

1 Бант для подарункової упаковки

Щоб виготовити такий бант, потрібно заздалегідь підготувати смужки з однаковою довжиною (10-15см). Після цього всі смужки ділимо на дві частини, з яких створюємо пару пучків за допомогою накладання смужок один на одного і перев’язування прямо посередині.

прикраса упаковки подарунку

як зав"язати бант на подарунок

бант

Після цього пару пучків з’єднуються також посередині, всю конструкцію зміцнюємо на подарунку. Якщо є бажання, можна додатково прикрасити квіткою або будь-чим іншим.

[adsense]

2 Бант для прикраси упаковки подарунка

красиво оформлений подаруночок

Щоб зробити бантик, необхідний довгий бант (стрічка), з якого необхідно зробити кілька петельок, які скріплюються прямо посередині.

3 Бант для подарункової упаковки

бант

як прикрасити упаковку

Бант робимо з довгої стрічки. Повільно формуємо петлю за петлею, причому кожна наступна повинна бути трохи довше попередньої. Нижня частина повністю готова. Верхню ж частину робити починаємо з центральної петлі, після цього аналогічно нижньої, як видно по малюнку.

4 Бант прикрашає подарункову упаковку

декор упаковки

чим з"вязати подарунокову упаковку

Для створення банта необхідно взяти стрічку приблизно в 40 см, зробити з неї вісімку і перев’язати по центру ниткою. Після цього по нитці накладаємо стрічку, формуючи при цьому симпатичний вузлик.

Потім беремося за виготовлення другого такого ж банта; тепер банти накладаємо один на один, перев’язуємо по центру. Звичайно, для прикраси подарунка ви можете скористатися і більше, ніж двома бантиками.

5 Бант для подарунків

зав"язати бантик

За допомогою довгої стрічки робимо широкий моток, стискаємо його і робимо маленькі вирізи прямо посередині по обидва боки. Після цього, на цьому місці міцно перев’язуємо моток стрічкою, а потім вже петлі розправляємо. От і все, ваш бант готовий!

бант хризантема

 Якщо хочете, то можна розрізати кілька петель навскоси. Це дозволить вам отримати гострі кінчики.

Прикраса для подарунків “гармошка”

гафрований бантик

Загортаємо пляшку в папір, робимо прикрасу “гармошка” відповідно з ілюстраціями на сторінці. Для цього нам знадобиться аркуш паперу у вигляді квадрата, який потрібно скласти гармошкою, зігнути навпіл так, щоб вийшла галочка.

гафрована прикраса як зробити

Після цього прикрасу вставляємо у верхню частину пляшки, зміцнюємо за допомогою клейкої стрічки. Пляшку також можна прикрасити за допомогою банта.

Упаковка подарункових пляшок

презент як оформити

Пляшка з краваткою

Загортаємо пляшку в папір, як показано на малюнку. Після цього складаємо разом верхні краї упаковки, відгинаємо їх убік. Далі підкладаємо під них бант будь-якої довжини. А потім підрізаємо з країв відігнуті частини. Все, що залишилися – гострі куточки, які показані пунктиром, потрібно сховати всередину і заклеїти.

як загорнити пляшку шампанського

 Далі потрібно надати верхній частині форму коміра, а бантик потрібно зав’язати краваткою.

Ювілейна упаковка

пляшка в подарукок

Потрібно акуратно закріпити на дні пляшки довгу стрічку, після цього обмотати по периметру. У самому верху пляшки закріплюється бантик, який робиться окремо або ж з тієї ж стрічки. Додаткові прикраси вітаються.

Пакуємо в подарунок 2 пляшки

як красиво загорнути дві пляшки вина

Загортаємо пляшки в папір, акуратно ставимо на дно, як зазначено в ілюстрації. Після цього загинаємо гострі краї і прикрашаємо свій подарунок бантом.

Оригінальні упаковки

Для створення упаковки подарунка можна проявити трохи фантазії, тоді вийде оформити презент в стилі будь-якої теми.

красиві подарунки

 Далі представлено кілька варіантів таких оригінальних упаковок, наприклад, подарунок для рукодільниці, дитячий подарунок, музичний подарунок, а також подарунки, які прикрашені різними аплікаціями.

подарунок у вигляді цукерки

 Не бійтеся проводити експерименти, бо саме так і зможуть з’явитися справжні шедеври! Удачи вам!