Як із старої майки зробити обновку для відпочинку на морі

Коли ми починаємо збиратись у відпустку, то першим чином вирішуємо куди поїхати. Звісно, хочеться до моря. Скільки чудових місць є на берегах морів! Вже майже всі змогли оцінити Червоне та Середземне море, а своє Чорне досі залишається не до кінця вивченим. Ви там ще не були? Їдьте – не пожалкуєте. Такий відпочинок для тих, хто любить почувати себе як вдома.

відпочинок у моря

Наступне питання – який одяг взяти з собою. Хочеться щоб було і зручно і красиво. Зручно – це шорти та майка. А ось як зробити із старої, але такої легкої і м’якої майки обновку для відпочинку на морі ми зараз і підкажемо.

Як зробити обновку для відпочинку на морі із старої майки

Якщо ви вмієте в’язати гачком, то у вас вийде зовсім авторська робота, яка завжди цінується. Але можна використати готові мережива, чи стару мережну кофтинку. Навіть трикотажний широкий пасок може стати для майки новою прикрасою у вигляді банта і брителей.

Іноді можна зі звичайної майки з вузькими брителями зробити стильний і дуже незвичайний топік. Подивіться цей майстер-клас у фото. Тут все зрозуміло навіть без слів.

Для пошиття білого топіка нам знадобиться:

як пошити топік з майки

  • довга майка
  • ножиці
  • нитка і голка
  • швейні шпильки (1-2 штуки)

Розмістіть майку на робочій поверхні так, щоб лицьова область дивилася вниз. Насамперед необхідно вирізати частину задньої сторони майки, щоб отримати топ. Для цього зробіть вертикальні надрізи уздовж бічних швів до потрібної висоти, а потім один горизонтальний надріз, щоб видалити непотрібну частину майки. Розмір вирізаної області залежить виключно від ваших уподобань.

Після того як ви підготували задню частину, переходьте до передньої. Переверніть майку і знайдіть середину ворота.
Зробіть вертикальний надріз уздовж всієї передньої сторони.

У даному випадку тканина обв’язується навхрест і фіксується вузлом на спині. При бажанні ви можете обрізати кінчики і зшити їх один з одним, використовуючи нитку і голку або швейну машинку.

Далі, в залежності від розміру ваших грудей, можна або залишити топ, як є (якщо вам подобається, як він виглядає), або підтягнути куточки до бретелям. У цьому випадку, якщо у вас немає манекена, бажано приміряти топ і визначити оптимальне розташування.

додамо фасону топіку

За допомогою швейних шпильок закріпіть куточки майки на бретелях, зніміть топ і зафіксуйте необхідні області ниткою і голкою. Такий оригінальний топ можна зробити зі звичайної майки своїми руками за лічені хвилини! При бажанні можна навіть вшити спеціальні підтримують груди чашечки, щоб носити його було ще зручніше!

як зробити обновку для моря своїми руками